10 klasės mokinių matematikos pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo (PUPP) elektroninių užduočių pavyzdžiai (su atsakymais)

13,78€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
14,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 156
  • ISBN 9789955632443

„10 klasės mokinių matematikos pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo (PUPP) elektroninių užduočių pavyzdžiai (su atsakymais)“ aprašymas

2021 metais pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP) (matematika) 10 klasių mokiniams vyko elektroninėje erdvėje. Pasikeitė ir pati PUPP matematikos užduoties struktūra ir jos pateikimo forma bei maksimalus užduoties taškų skaičius. Kiekvienas PUPP elektroninės užduoties uždavinys ar jo dalis vertinama 1 tašku arba 2 taškais, iš viso teisingai išsprendus visus užduoties uždavinius galima surinkti 45 taškus. Užduotį sudaro 8 testiniai uždaviniai, kuriuose reikia pasirinkti vieną teisingą atsakymą iš keturių pateiktų galimų atsakymų, dalis uždavinių yra tokie, kuriuose reikia parašyti tik atsakymą, o sprendimo rodyti nereikia, o dalis uždavinių yra tokie, kuriuose reikia parodyti ir sprendimą, ir atsakymą.

Knyga parengta kaip darbo sąsiuvinis. Prie uždavinių, kuriuose reikalaujama parodyti ir sprendimą, ir atsakymą, o taip pat prie įrodymo uždavinių, yra palikta vietos sprendimui ir atsakymui užrašyti. Prie tų uždavinių, kurių sprendimo pateikti nereikia, yra paliktas tuščias stačiakampis, į kurį mokiniai turi įrašyti skaičių, reiškiantį, jų manymu, teisingą atsakymą. Uždaviniuose su pasirenkamuoju atsakymu prie kiekvieno galimo atsakymo yra tuščias skrituliukas. Mokiniai, spręsdami tokį uždavinį, pasirenka, jų manymu, teisingą atsakymą ir su rašikliu nuspalvina tą skrituliuką, kuris yra prie jų pasirinkto atsakymo.

Knygos gale pateikiami visų uždavinių atsakymai. Leidinys skirtas vidurinių mokyklų 9–10 klasių ir gimnazijų I–II klasių moksleiviams ir jų matematikos mokytojams.

Savo pastabas dėl knygos kokybės ir pastebėtų klaidų prašau pateikti elektroniniu paštu adresu: mockusvaidotas@gmail.com.

Visų numatomų išleisti knygų anonsus, naujienas ir išleistų knygų aprašymus bei jose pastebėtų netikslumų ir klaidų ištaisymus rasite Vaidoto Mockaus įmonės internetinėje svetainėje adresu: http://www.mockus.puslapiai.lt .

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti