Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

ALMANACHAS TAUTODAILĖ UAB

Išdėstymas:

Heidi Howarth, Daniel Howarth

6,18€

Klojos planetai ištiko didelė grėsmė: dirvožemyje nebeliko mineralų, be kurių niekas negalėjo augti. Taip nutiko dėl azoto trūkumo... Kodėl Kloja buvo priversta iškeliauti? Kodėl niekas nenorėjo išklausyti mergaitės, nors ji buvo mažoji mokslininkė? Kaip elgtis, kai suaugusieji tavęs negirdi? Reikia elgtis kaip mokslininkui! Pirmiausia, parengti pl..

Turime sandėlyje

Heidi ir Daniel Howarth

5,14€

Knyga vaikams apie kitoniškumą Sunku būti kitokiam. Kiaušiniui tai atrodė beveik neįmanoma. Kiaušinis - pirmasis drakoniukas, gimęs iš suskilusio kiaušinio. Todėl jis buvo nepaprastas. Kaip rasti savo vietą legendinių drakonų šeimoje, kai taip skiriesi nuo savo giminaičių? Mažesnis už kitus ir dar nem..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Heidi ir Daniel Howarth

5,14€

Jautri, jaudinanti istorija vaikams Robotukas miegojo labai ilgai. Miško žvėrelių surastas ir pažadintas iš gilaus miego, nežino, koks dabar metas ir kur jis yra. Aplink jį - gamtos grožio kupinas pasaulis. Tačiau miškui gresia baisus pavojus ir tik Robotukis gali visus išgelbėti. Miško žvėreliams reikia ..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)