ASMENYBĖS BRANDA. Saviugdos priemonė

ASMENYBĖS BRANDA. Saviugdos priemonė

4,66€
4,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 36
  • ISBN 9789955325130

„ASMENYBĖS BRANDA. Saviugdos priemonė“ aprašymas

2015 m. buvo išleista knygutė „Gerumo abėcėlė“ (autorius Jonas Ambrukaitis), skirta ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, jų tėveliams ir pedagogams. Joje svarstoma apie tai, kas yra mandagumas, draugiškumas, darbštumas, teisingumas ir pan.

Saviugdos priemonė „Asmenybės branda“ yra truputį sudėtingesnio turinio: joje kalbama apie drąsą, patriotizmą, humanizmą, atsakomybę ir kitus svarbius asmenybės brandos aspektus, kurie labiausiai jaudina paauglystėje.

Paauglystė – tai gyvenimo tarpsnis tarp vaikystės ir suaugusiųjų amžiaus. Jis beveik sutampa su lytiniu brendimu, kuris mergaitėms prasideda apie 11-uosius, o berniukams – apie 13-uosius metus. Psichologas David G. Myers (2008) teigia, jog plėtojantis paauglių abstraktaus mąstymo gebėjimams, tobulėja jų socialinis sąmoningumas ir moraliniai sprendimai. Vis dažniau samprotaujama, kas yra etiška, teisinga, sąžininga. Paauglystėje kiekvienam svarbu įtvirtinti savęs supratimą – savąjį tapatumą, todėl tikėtina, jog šis saviugdos leidinys gali būti naudingas tiek moksleiviams, tiek jų tėvams.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti