Astronomija: vadovėlis 11 klasei

19,81€
20,85€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 136
  • ISBN 9786094701511

„Astronomija: vadovėlis 11 klasei“ aprašymas

Tai pirmas astronomijos vadovėlis vidurinėms mokykloms, išleidžiamas po 30 metų pertraukos. Jis parengtas pagal 2022 m. atnaujintą Astronomijos bendrąją programą.

Astronomijos vadovėlį 11–12 klasei sudaro dvi dalys. Pirmoje dalyje aptariami praktiniai astronomijos pagrindai, dangaus kūnų tyrimo metodai, kosminių kūnų mechanika.

Vadovėlyje pateikiami ne tik astronomijos mokslo pagrindai, bet ir naujausios žinios apie Visatą, aprašomi šiuolaikiniai jos tyrimo metodai.

Su astronomija susiję daug kitų mokslo sričių, todėl šis vadovėlis gali būti naudingas ir taikant STEAM ugdymo metodus. Juo remiantis galima gilinti ir praktiškai taikyti fizikos, matematikos, informatikos, geografijos, geologijos, chemijos, istorijos ir kitų mokomųjų dalykų žinias.

Vadovėlis gausiai iliustruotas nuotraukomis, brėžiniais ir piešiniais, medžiaga papildyta nuorodomis į interaktyvias skaitmenines priemones, kurios mokytojui bus naudingos ruošiantis pamokoms ir jas vedant, o mokiniams padės geriau suprasti nagrinėjamą temą. Kiekviena tema baigiama klausimais ir užduotimis (yra ir skaitiniai atsakymai savikontrolei), o kiekvienas skyrius – svarbiausių dalykų santrauka.

Vadovėlio prieduose pateikiama mokymui(si) būtina faktinė medžiaga (fizikinės ir astronominės konstantos, duomenys apie kosminius kūnus ir kt.), todėl jos nebereikės ieškoti kituose šaltiniuose.

Vadovėlyje gausu papildomos medžiagos, padėsiančios sužinoti ir išmokti daugiau, nei reikalauja programa. Tai padės diferencijuoti mokomąją medžiagą pagal poreikį.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti