Augalų stebėjimo vivariumas RADIS et CAPUCINE Šaknys ir sliekai

25,52€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • ISBN 3598760110383

„Augalų stebėjimo vivariumas RADIS et CAPUCINE Šaknys ir sliekai“ aprašymas

Tai nepakeičiamas rinkinys stebėti gamtą namuose. Ideali dovana norintiems smagiai gilintis į gamtos mokslus.

Šiame rinkinyje vaikai ras net dvi veiklas, kurios truks apie pusę metų! Iš pradžių vaikai pasės ir 3-4 mėnesius stebės augančių augalų šaknis, o tuomet laukia 2 mėnesiai sliekų stebėjimo. Permatomas plastikinis vivariumas yra skirtas stebėti, kaip auga ir vystosi augalų (morkų, žemės riešutų, ridikėlių ir pupelių) šaknys: padėkite vivariumą kuriam laikui į tamsią vietą, kad jos labiau išryškėtų. Vėliau į vivariumą pridėkite sliekų ir stebėkite, kaip jie kasa tunelius, o jei pavyks, pamatysite, kaip jie dauginasi. Supilkite dirvožemį sluoksniais ir pamatysite, kaip sliekai po kurio laiko viską išmaišys. Sliekai yra gyvūnai, kuriuos reikia šerti negyvais lapais bei reikia nuolat laistyti, kad jiems užtektų drėgmės. Nesėkite visų sėklų iš karto, galėsite po kurio laiko papildomai pasėti. Sėkite prie pat vivariumo krašto, kad aiškiai matytumėte šaknis. Sluoksniuokite dirvožemį: pucolanas (ugnikalnio pelenai), kokoso dirvožemis, smėlis, kokoso dirvožemis. Kokosų dirvožemio tabletes išbrinkinkite užpildami šiltu vandeniu (apie 6 kartus daugiau negu tabletės dydis). Pasėkite sėklas, lengvai užberdami žeme. Gerai palaistykite laistytuvu su lietaus galvute. Laikykite viduje, šviesioje ir šiltoje vietoje, stebėkite, kad žemė būtų nuolat drėgna, bet ne šlapia. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų.

Įspėjimas! Netinka jaunesniems kaip trejų metų vaikams. Smulkios detalės, pavojus užspringti. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Rinkinį sudaro 30x23,5x6 cm dydžio vivariumas, 8 tabletės suspaustos ir dehidratuotos kokosų žemės, 800 g smėlio maišelis, 200 g pucolano maišelis, Amsterdamo morkų, Magic pupelių, baltųjų ridikėlių ir žemės riešutų sėklos.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti