Auginimo rinkinys vaikams RADIS et CAPUCINE Musgaudis

7,57€
8,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • ISBN 3598760270018

„Auginimo rinkinys vaikams RADIS et CAPUCINE Musgaudis“ aprašymas

Kviečiame vaikus atrasti neįprastus augalus! Susipažink su augalu musgaudžiu, kuris pritraukia ir praryja vabzdžius. Rinkinyje RADIS et CAPUCINE mažieji ras viską, ko reikia tokiam augalui išauginti. Auginimas vyksta vazone, šiltoje ir drėgnoje vietoje, viduje. Užsiaugink savo musgaudį ir stebėk, kaip jis elgiasi su musėmis ir uodais. Šis augalas pritraukia muses ir kitus vabzdžius į savo nasrus, o tada sugeba juos akimirksniu uždaryti. Šiam nedideliam rūgštaus ir skurdaus dirvožemio (pelkės ar išdegusios žemės) augalui reikia vandens ir šilumos. Jis auga pavasarį, o žiemą ilsisi kaip daugelis augalų. Išbrinkinkite kokosų dirvožemio tabletę užpildami šiltu vandeniu (apie 6 kartus daugiau negu tabletės dydis), suberkite žemę į vazonėlį ir pasėkite musėdžio sėklas.

Gerai palaistykite laistytuvu su lietaus galvute. Kad palengvintumėte dygimą, nukirpkite plastikinio buteliuko viršutinę dalį ir iš jos padarykite tarsi plastikinį šiltnamį, kad sulaikytumėte šilumą ir drėgmę, kasdien vėdinkite 5 minutes.

Nesijaudinkite, jeigu žiemą nukris musėdžio lapai, jis ilsisi, kad pavasarį būtų dar stipresnis. Jis auga nuo kovo iki spalio, žydi (balti žiedai) pavasario pabaigoje ir vasaros pradžioje, natūraliomis sąlygomis jo gyvenimo trukmė yra maždaug 20 metų. Rinkinį sudaro vienas terakotinis 8 cm skersmens vazonas su lėkštute, viena 6 cm skersmens tabletė suspaustos ir dehidratuotos kokosų žemės, pakelis musgaudžio (sarracenia carnivorous) sėklų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti