Aurima Dilienė

„Raukime piktžoles, kad atsirastų vietos gėlėms.“

Aurima Dilienė – profesionali šeimų psichoterapeutė, konsultuojanti su santykių sunkumais susiduriančius žmones. Knygų  „Privati praktika“, „Laiškai iš Bordo“ autorė savo darbuose analizuoja dažniausiai kylančias santykių problemas, įdomiausius jų sprendimo būdus. Su šeima persikėlusi gyventi į Prancūziją moteris savo kūryboje atskleidžia ir gyvenimo svetur įdomybes. Naujausias A. Dilienės kūrinys – „Gyvenimas su vaikais“.


Aurima Dilienė

20,91€
24,60€

Turime sandėlyje

Išparduota

Aurima Dilienė

Išparduota

Išparduota

Aurima Dilienė

Išparduota

Išparduota

Aurima Dilienė

Išparduota

Išparduota

Aurima Dilienė

Išparduota

5 prekės

Biografija

  • 1994 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą ir įgijo pediatro specialybę, 1998 m. baigė Vilniaus universiteto Vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūrą.

  • Nuo 1999 m. dirba Vaikų ligoninės vaikų ir paauglių gydytoja psichiatre. Konsultuoja visuose skyriuose besigydančius vaikus, turinčius emocinių problemų, sergančius psichosomatinėmis ligomis.

  • 2004–2014 m. dirbo savo įsteigtoje VšĮ „Vaikų poliklinika Jūsų namuose“ šeimų konsultante, direktore. Šiuo metu konsultuoja šeimas jų namuose ir savo kabinete, taip pat nuotoliniu būdu. Skaito paskaitas ir veda seminarus tėvams įvairiose Vilniaus įstaigose.

  • Profesinio domėjimosi sritys: psichosomatinės ligos, tėvų ir vaikų santykiai šeimoje, šeimos psichoterapija, grupinė ir individuali psichoterapija. Skaito paskaitas lietuvių bendruomenėse Europoje ir JAV.

  • Sukūrusi autorines saviugdos ir konsultavimo programas bei seminarą-žaidimą „Septyni santykių dėsniai“. Savo interneto tinklalapyje www.aurimadiliene.com publikuoja straipsnius santykių, asmeninio augimo temomis.

  • Šiuo metu A. Dilienė su šeima gyvena Prancūzijoje, kartu su vyru Vaidotu augina septynis vaikus.


Kūrybos bruožai

Savo knygose gydytoja psichoterapeutė pateikia taiklias psichologines įžvalgas aprašydama praktines užduotis, padedančias spręsti santykių sunkumus ir nenuleisti rankų beviltiškose situacijose. Autorė remiasi keturių podiplominių psichoterapijos studijų: Tranzakcinės Analizės, Individualiosios (Adlerio) psichologijos, Visbadeno Akademijos pozityviosios psichoanalitinės psichoterapijos, Šeimos ir porų santykių konsultavimo ir praktinės Trečiojo tūkstantmečio psichologijos suteiktomis žiniomis.