bo. Kalbanti ir dainuojanti lėlė Urtė, LT

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: bo.
Informacija
  • ISBN 4743199032259

„bo. Kalbanti ir dainuojanti lėlė Urtė, LT“ aprašymas

Sveiki atvykę į šaunų BO draugų pasaulį, kuriame smagūs pokalbiai ir kūrybiški žaidimai niekad nesibaigia. Susipažinkite su Urte – kalbančia lėle, kuri pasiruošusi tapti naująja drauge! Urtė turi ilgus šviesius plaukus, kuriuos galėsi šukuoti ir kurti įvairiausias šukuosenas, užsimerkiančias gražias žydras akis. Lėlytė vilki stilingą rožinį sijonėlį, baltą palaidinę su violetiniu vienaragiu, avi mielus rožinius batelius, o plaukus puošia stilingas lankelis! Lėlė kalba lietuvių kalba, moka daugiau nei 20 frazių ir dainuoja gražią dainelę. Paspausk Urtės pilvuką ir paklausyk, ką ji tau pasakys! Šukuok lėlytės plaukus, daryk šukuosenas, apkabink, žaisk ir kalbėk su ja – Urtė pasiruošusi smagiai praleisti laiką! Kalbančios lėlės Urtės dydis – 40 cm.

DĖMESIO! Netinka jaunesniems nei 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti birios, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti