Gertuvė/termosas – mažas kačiukas, 350 ml

18,66€
21,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Seik
Informacija
  • ISBN 4744716016318

„Gertuvė/termosas – mažas kačiukas, 350 ml“ aprašymas

Susipažinkite su itin miela gertuve! Įsivaizduokite, kad atidarote savo kuprinę ir matote mielą kačiuko veidelį, kuris jums šypsosi. Neškitės gaivinančius gėrimus, arbatą ar kitą mėgstamą gėrimą, kad ir kur eitumėte. Tačiau geriausia tai, kad naudojant jį visada nusišypsosite. Tai tiesiog taip miela ir gražu! Tai tarsi laimingas mažas draugas su tavimi visą dieną. Naudodami asmeninį vandens buteliuką sutaupysite pinigų ir tausotumėte aplinką, nes parduotuvėje nereikės pasiimti kito plastikinio butelio.


SEIK gertuvės ne tik padės išgerti daugiau vandens per dieną, bet ir bus puikus dizaino elementas ant jūsų stalo ar rankinėje. Motyvuojantys žodžiai įkvėps įgyvendinti savo svajones ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Vandens gertuvės pagamintos iš nerūdijančio plieno su vakuumu izoliuotu dangteliu. Tai neleis vandeniui išsilieti iš buteliuko ir apsaugos likusius daiktus tavo krepšyje nuo sugadinimo.

Išorinis butelių paviršius yra neslidus, o vidaus sienelės pagamintos iš dvigubo nerūdijančio plieno, kuris išlaikys gėrimą mažiausiai 6 valandas karštą ir net 12 valandų šaltą.

Mūsų gertuvės nesuteikia gėrimams nemalonaus metalo skonio! Buteliukai yra „BPA-free“ ir talpina 350 ml.


Išmatavimai: 7 × 7 × 24 cm., svoris- 300 g. 

Gertuvės priežiūra: nedėkite gertuvės į orkaitę, šaldiklį ar mikrobangų krosnelę.

Tinka laikyti karštiems ir šaltiems skysčiams, išskyrus gazuotus gėrimus.

Plaukite buteliuką rankomis, naudokite švelnų šepetėlį, vandenį ir 1 arbatinį šaukštelį kepimo sodos. Venkite stipriai kvepiančių valiklių, nes kvapas ir skonis vėliau gali būti juntamas gertuvėje.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti