Gertuvė/termosas – miesto vaizdai, 500 ml

17,47€
*Išpardavimo kaina
24,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Seik
Informacija
  • ISBN 4744716016431

„Gertuvė/termosas – miesto vaizdai, 500 ml“ aprašymas

Ar dažnai susiduriate su problema, kad per dieną išgeriate per mažai vandens, nes tiesiog pamirštate? Arba atsiduriate situacijose, kai jačiate troškulį ir tenka ieškoti vandens parduotuvėse, pirkti jį plastikiniuose buteliuose?


SEIK gertuvės ne tik padės išgerti daugiau vandens per dieną, bet ir bus puikus dizaino elementas ant jūsų stalo ar rankinėje. Motyvuojantys žodžiai įkvėps įgyvendinti savo svajones ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Vandens gertuvės pagamintos iš nerūdijančio plieno su vakuumu izoliuotu dangteliu. Tai neleis vandeniui išsilieti iš buteliuko ir apsaugos likusius daiktus tavo krepšyje nuo sugadinimo.

Išorinis butelių paviršius yra neslidus, o vidaus sienelės pagamintos iš dvigubo nerūdijančio plieno, kuris išlaikys gėrimą mažiausiai 6 valandas karštą ir net 12 valandų šaltą.

Mūsų gertuvės nesuteikia gėrimams nemalonaus metalo skonio! Buteliukai yra „BPA-free“ ir talpina 500 ml.


Išmatavimai: 7 × 7 × 24 cm., svoris- 300 g. 

Gertuvės priežiūra: nedėkite gertuvės į orkaitę, šaldiklį ar mikrobangų krosnelę.

Tinka laikyti karštiems ir šaltiems skysčiams, išskyrus gazuotus gėrimus.

Plaukite buteliuką rankomis, naudokite švelnų šepetėlį, vandenį ir 1 arbatinį šaukštelį kepimo sodos. Venkite stipriai kvepiančių valiklių, nes kvapas ir skonis vėliau gali būti juntamas gertuvėje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti