Gražiausios Anderseno pasakos

13,44€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
16,20€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vaiga
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Vaiga
  • ISBN 9786094403347

„Gražiausios Anderseno pasakos“ aprašymas

Ar kas nors nėra girdėjęs apie Anderseno pasakas? Šie kūriniai – žmonijos vaizduotės dalis. „Gražiausios Anderseno pasakos" paliečia ir vaikus, ir suaugusiuosius. Knygoje surinktos populiariausios Hanso Christiano Anderseno istorijos. Kviečiame pasinerti į stebuklingą erdvę, kupiną svajonių ir gyvenimo išminties! 

Hansas Kristianas Andersenas (1805 m. balandžio 2 d. - 1875 m. rugpjūčio 4 d.) - danų rašytojas. Nors jis buvo produktyvus pjesių, kelionių apybraižų, romanų ir eilėraščių autorius, geriausiai prisimenamas dėl savo literatūrinių pasakų. Anderseno istorijos, kurias sudaro 156 pasakos devyniuose tomuose ir kurios išverstos į daugiau kaip 125 kalbas, kultūriškai įsitvirtino Vakarų kolektyvinėje sąmonėje. Jos itin mėgstamos vaikų, bet pateikia dorybės bei atsparumo nelaimėms pamokas ir brandiems skaitytojams. H. C. Anderseno istorijos įkvėpė baletus, spektaklius, animacinius ir vaidybinius filmus.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti