Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Jūsų Flintas

Išdėstymas:
naujiena
GERA KAINA

1,87€

Smagių užduočių ir spalvinimo knygelė su įvairiais lipdukais...

Turime sandėlyje

naujiena
GERA KAINA

2,27€

Mažylis kalbėti mokysis sparčiau, jei susidurs su žodžiais iš pažįstamos aplinkos. Raskite žinomas ir naujas prekes prekybos centre. Pažinkite, garsiai tarkite, kartokite žodžius, lavinkite motoriką klijuodami lipdukus. Smagaus apsipirkimo!..

Turime sandėlyje

naujiena
GERA KAINA

2,27€

Mažylis kalbėti mokysis sparčiau, jei susidurs su žodžiais iš pažįstamos aplinkos. Raskite žinomus ir naujus gyvūnus zoologijos sode. Pažinkite, garsiai tarkite, kartokite žodžius, lavinkite motoriką klijuodami lipdukus. Smagaus pasivaikščiojimo!..

Turime sandėlyje

naujiena
GERA KAINA

2,38€

Kur mamytės, ten vaikučiai, kur šeima, ten laimingi namučiai! Klijuodamas lipdukus mažylis:• mokysis pažinti gyvūnus,• lavins rankos ir akių koordinaciją,• ugdys meilę gamtai...

Turime sandėlyje

naujiena
GERA KAINA

2,27€

Vaikų rados specialistai nustatė, kad spalvinti mažesnes detales yra kur kas naudingiau. Todėl sujunkite spalvinimo džiaugsmą su nauda ir smagiai praleiskite laiką pažindami transporto priemones, gyvūnus...

Turime sandėlyje

naujiena
GERA KAINA

3,84€

Trys geriausios draugės Ema, Lėja ir Ana yra pasaulinio lygio modeliai, tad savo laisvalaikį jos leidžia MIAUtastiškai. Tapk jų dizainere ir padėk joms apsirengti kiekvienai progai. Derink šukuosenas, makiažą ir drabužius, parink aksesuarus ir sukurk joms ikonišką įvaizdį. Nepamiršk knygelėje esančio trafareto panaudoti kelis kartus – jis puikiai t..

Turime sandėlyje

naujiena
GERA KAINA

Kęstutis Navakas

6,05€

Žinomo poeto, rašytojo, eseisto, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Kęstučio Navako trumpasakaitės apie įdomų kačių ir jų draugų gyvenimą. Talentingos dailininkės Marijos Smirnovaitės iliustracijos kates ir jų draugelius atgaivina taip įtaigiai, kad dar ilgai nesinori užversti knygos puslapių...

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

GERA KAINA

Rasa Dmuchovskienė

6,46€

Mano smalsuolis skruzdėliukas Nežiniukas pririnko nuotykių ir trečiajai knygelei. Jis net išdrįso panerti po vandeniu ir įsirausti į gilų tunelį. Bet svarbiausia, kad tas nenuorama dabar padeda man ne tik supažindinti vaikus su įvairiais gyvūnais, bet ir imasi gamtos apsaugos. Skruzdėliukas Nežiniukas sugebėjo išgyventi baisų miško gaisrą, todėl ne..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Rasa Dmuchovskienė

6,66€

Ar žinai, kodėl nutrūkusi driežo uodega dar juda? O kokio ilgio yra voro tinklo siūlas? Kodėl žiogas visą naktį čirškia ir kuo jis girdi? Kas ten šviečia ant jonvabalio? Kaip vikšras pavirsta gražuoliu drugeliu? Visus šiuos ir dar daugelį įdomių klausimų apie gamtą išsiaiškinsite keliaudami pievomis ir mi&s..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Rasa Dmuchovskienė

6,66€

Išleidusi į pasaulį pirmąją knygelę apie Skruzdėliuką Nežiniuką, savo darbe vaikų darželyje sulaukiau dar daugiau mažylių klausimų apie įvairius gyvūnėlius. Visi ėmė klausinėti, o su kuo dar savo kelionėse susitiko smalsuolis Skruzdėliukas. Todėl greitai prisikaupė istorijų naujai knygelei. Dabar ją ir laikote rankoje. Smagu, kad vedžiodama ..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Gulia Malerba

3,97€

Kiekvienoje šalyje ieškok jai būdingų prieskonių, grūdinių kultūrų, gyvūnų ir maisto produktų. Sužinok apie kiekvienos šalies nacionalinius patiekalus, suprask jų kilmę ir atrask skirtingus skonius..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Redaktorė Rasa Dagienė

7,41€

Kas vienija visus pasaulio trimečius? Didelis noras mokytis ir pažinti pasaulį. O tai daryti smagiau su knygelėmis. Rinkinyje rasite 6 knygeles, kurios supažindins su supančia aplinka, lavins smulkiąją motoriką, kūrybiškumą.Rinkinio užduotys skirtos įvairaus amžiaus vaikams. ..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Jurgita Smeu

1,59€

Šioje knygelėje aplankysite stebuklingą Raidžių sodą, gelbėsite raides nuo Raidžių monstriuko, važiuosite Raidžių traukinuku ir atliksite daugybę smagių, rašymo įgūdį lavinančių užduotėlių. Šias užduotėles spręsti bus linksma ir įdomu, o Raidžių pasaulyje patirti nuotykiai knygelės skaitytojui:padės pasiruošti mokyklai!Raidžių pažinimasRankelė..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Jurgita Smeu

1,59€

Šioje knygelėje aplankysite bespalvį skaičių sapną, rašysite skaičius ant miegančių gyvatėlių, suskaičiuosite saldainius ir dovanėles bei atliksite daugybę smagių, skaičiavimo įgūdžius lavinančių užduotėlių.Užduotis spręsti bus linksma ir įdomu, o Skaičių pasaulyje patirti nuotykiai knygelės skaitytojui padės pasiruošti mokyklai!Skaičių pažinimas i..

Turime sandėlyje

Ida (Daiva) Povilaitė

10,03€

Kontekstas ir aktualumas Atrodo, šiandien žmonės gali lengvai derint darbą ir asmeninį gyvenimą, turi pakankamai laisvalaikio, darbovietėse jie gerbiami, laikomi protingais ir savarankiškais. Juk dabar taikos metas, tad mokyklose ir universitetuose mūšiams neruošia ir karo technikų nemoko. Visgi tie, kad dirba biure žino, kad darbovietėse vykst..

Turime sandėlyje

IŠPARDAVIMAS

Ilona Bakšė

1,57€

Su kiekviena atlikta užduotėle :*tvirtėja mažylio pirštukai*gražėja brėžiamos linijos* lavėja dėmesys ir susikaupimas*didėja savarankiškumas..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

GERA KAINA

2,65€

Šioje knygelėje Pažinsi visas abėcėlės raides, išmoksi rašyti spasudintines raides, iš raidžių sudėliosi žodžius, atliksi smagias užduotėles...

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Živilė Agurkytė

2,00€

Trys geriausios draugės Braškė, Mėta ir Žvaigždė yra tokios nuostabios , kad visi negalėjo liautis jomis gėrėtis ir vis kartojo –WOW.Taip jos tapo Wowzėmis. Dabar nuostabiajam WOWzių pasauliui trūksta tik tavęs- WOWstabiausios WOWzės iš visų. Užsuk į WOWvilą ir apslankyk fantastiškame WOWzių pasaulyje klijuodama lipdukus ir spalvindama...

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Živilė Agurkytė

1,97€

Nuo šiol kiekviena diena yra WOW!Susipažink! Trys geriausios draugės Braškė, Mėta ir Žvaigždė yra tokios nuostabios, kad visi negalėjo nustoti jomis gėrėtis ir vis kartojo: „WOW!“ Taip jos tapoWOWzėmis.Nuostabiajam wowzių pasauliui trūksta tik tavęs – WOWstabiausios WOWzės iš visų!WOWzės kviečia tave kartu pasivaikščioti po prekybos centrą. Palaiky..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Jūratė Radžiūnaitė

6,01€

Lavinamasis – pramoginis rinkinys, kurį sudaro 3 knygelės su lipdukais: Raidžių pažinimui – Kačiukų raidės; Skaičių pažinimui – Kačiukų skaičiai; Pramogai – Kačiukų keksiukų spalvinimo knygelė su lipdukais...

Turime sandėlyje

Irma Rumanciavienė

2,14€

Būk tikra draugė ir papuošk mergaites lipdukais bei gražiomis spalvomis.Knygelė lavina*dėmesios koncentraciją*kūrybiškumą*rankeles..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

4,31€

Sveika atvykusi į MIAU MADOS NAMUS!Trys geriausios draugės Ema, Lėja ir Ana nusprendė pakeliauti! Modelių spintos pilnos rūbų ir jos negali išsirinkti. Padėk joms! Derink šukuosenas, makiažą ir drabužius, parink aksesuarus ir sukurk joms ikonišką ir unikalų įvaizdį. Kiekvienas derinys bus unikalus! Nepamiršk knygelėje esančio trafareto panaudoti ke..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

3,87€

Sveika atvykusi į MIAU mados namus! Trys geriausios draugės Ema, Lėja ir Ana ruošiasi renginiams. Modelių spintos pilnos rūbų ir jos negali išsirinkti. Padėk joms! Derink šukuosenas, makiažą ir drabužius, parink aksesuarus ir sukurk joms ikonišką ir unikalų įvaizdį. Kiekvienas derinys bus unikalus! Nepamiršk knygelėje esančio trafareto panaudoti ke..

Turime sandėlyje

1,53€

Šauniam vaikučiui – šaunios knygelės.Jose- pačios populiariausios mamyčių išrinktos užduotėlės: spalvinimas, vedžiojimas, kirpimas ir linksmųjų lipdukų klijavimas.Su kiekviena atlikta užduotėle:*tvirtėja mažylio pirštukai*gražėja brėžiamos linijos*lavėja dėmesys ir susikaupimas*didėja savarankiškumas..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

3,16€

Gyvūnų raidės - daugkartinio naudojimo knygelė. Kiekvienas puslapis sukurtas kaip raidės miniplakatas. Raidžių perrašymas įtvirtina vaiko atmintyje raidžių formą. Lipdukai su gyvūnų jaunikliais skatina mąstyti bei sąmoningai susieti raidės pavadinimą su gyvūno pavadinimo pirmąja raide. Atlikę knygelės užduotis, kirpkite lapus ir dėliokite pirmuosiu..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

3,16€

Gyvūnų skaičiai - daugkartinio naudojimo knygelė. Kiekvienas puslapis sukurtas kaip skaičiaus miniplakatas..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

2,27€

Spalvinimo knygelė su lipdukais...

Turime sandėlyje

Raimondas Jurgaitis

2,31€

Pasitikite mylimiausius mūsų namų augintinius!Ar matote, kokiomis mielomis akytėmis jie žiūri į jus? Visi pasiruošę susipažinti ir papasakoti apie save. O likę vieni, jie dar mėgsta puoštis ir žaisti. Nuspalvinkite visus mažuosius draugus, prilipinkite į tinkamas vietas lipdukus ir smagiai praleiskite laiką su šia miela knygele. ..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

2,61€

Pasitikite mylimiausius ūkio gyvūnėlius! Ar matote, kokiomis mielomis akytėmis jie žiūri į jus? Visi pasiruošę susipažinti ir papasakoti apie save. Ūkyje smagu ne tik dirbti, bet ir žasiti su draugais. Nuspalvinkite visus mažuosius draugus, tinkamose vietose prilipinkite lipdukus ir smagiai praleiskite laiką su šia miela knygele...

Turime sandėlyje

naujiena
GERA KAINA

3,12€

Labas, aš esu zuikis Albertas. Pažįstu visas raides, o ypač smagu parašyti savo vardą. Eime, išmokysiu ir tave!..

Turime sandėlyje

naujiena
GERA KAINA

2,92€

Šiandien keliaujame pramogauti į lauką! Kiek daug nuotykių laukia drauge su tavo lėliuku. Ši knygelė tarsi žaislas lėlė! Tai trečioji serijos "Aš tavo lėliukas" knygelė. Mažosios matytės, spalvindamos ir klijuodamos lipdukus, drauge su savo lėliukais praleis nepakartojamą dieną lauke pramogaudamos: riedės su paspirtukais, džiaugsis jūra ir smėliu, ..

Turime sandėlyje

naujiena
GERA KAINA

2,21€

Vaikų raidos specialistai nustatė, kad spalvinti mažesnes detales yra kur kas naudingiau. Todėl sujunkite spalvinimo džiaugsmą su nauda ir neužmirškite vasaros linksmybių...

Turime sandėlyje

Jūratė Radžiūnaitė

2,48€

 Saldi saldi, skani skani,kaip katytė meili  spalvinimo knygelė visiems smaližiams ir kačiukų mylėtojams. Spalvink linksmai, gyvenk saldžiai ir gražiai...

Turime sandėlyje

naujiena
GERA KAINA

3,12€

Aš - zuikis Albertas, o kuo tu vardu? Kviečiu tave praleisti smagiai laiką ir kartu išmokti skaičiuoti! Pirmyn, bus labai smagu!..

Turime sandėlyje

naujiena
GERA KAINA

2,21€

Vaikų raidos specialistai nustatė, kad spalvinti mažesnes detales yra kur kas naudingiau. Todėl sujunkite spalvinimo džiaugsmą su nauda ir smagiai praleiskite laiką, švęsdami gimtadienį...

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 35 iš 233 (viso puslapių - 7)