Lavinamasis rinkinys BIG FUN CHEMISTRY 8

44,12€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
51,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kosmos
Informacija
  • ISBN 4002051616991

„Lavinamasis rinkinys BIG FUN CHEMISTRY 8“ aprašymas

Mokslinis rinkinys KOSMOS BIG FUN CHEMISTRY 8

Su šio rinkinio nekenksmingomis cheminėmis medžiagomis vaikai ne tik žaismingai mokosi chemijos pagrindų, bet ir, atlikdami eksperimentus, susijusius su kasdieniu gyvenimu, sužino, kiek daug chemijos yra jų aplinkoje.

Visi šios chemijos laboratorijos eksperimentai sukurti taip, kad tiktų 8-13 metų vaikams, ir juos būtų galima lengvai atlikti naudojantis aiškiai išdėstytomis eksperimentų kortelėmis ir spalvingomis žingsnis po žingsnio instrukcijomis.

Sudėtis: 17 dalių chemijos stotelė, Erlenmejerio kolba, dideli mėgintuvėliai, maži mėgintuvėliai, švirkštas, įvairių dydžių matavimo indeliai, pipetės, mentelės, matavimo šaukštai, vamzdeliai, Petri lėkštelė, filtravimo popierius, piltuvėlis, naktinis šlamštas, UV aktyvus šlamštas ir spalvą keičiantis šlamštas, spalvinimo tabletės, 10 eksperimentų kortelių ir spalvotos instrukcijos (visi laboratorijos reikmenys pagaminti iš saugaus vaikams plastiko).

Rekomenduojamas amžius nuo 8 metų.

Matmenys: 42,2 x 29,2 x 8 cm

Instrukcija - anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų ir olandų kalbomis.

DĖMESIO! Netinka jaunesniems nei 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti birios, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.  

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti