Lavinamasis rinkinys FINGER PRINTS 8-11

10,71€
12,60€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kosmos
Informacija
  • ISBN 4002051616793

„Lavinamasis rinkinys FINGER PRINTS 8-11“ aprašymas

Čia protingi vaikai - detektyvai ateina pas kaltininką! 

Su pirštų atspaudų milteliais, padidinamuoju stiklu, rašalo padu ir skaidriais lipdukais - įrodymai yra apsaugoti ir saugomi indekso kortelėse. 

Spalvotoje instrukcijoje parodyti skirtingi pirštų atspaudų apsaugos nusikaltimo vietoje būdai.

Nesvarbu, ar tai būtų dovana, ar kaip šaunios vaikų gimtadienio šventės dalis, pirštų atspaudų eksperimentų rinkinys suteikia kriminologinių linksmybių vaikams nuo 8 metų amžiaus.

Naudojimo instrukcija:

Išsisaugokite pirštų antspaudus

1. Didinamasis stiklas padės surasti pirštų atspaudus nusikaltimo vietoje. Tai geriausiai galima aptikti ant lygaus, blizgančio paviršiaus - pavyzdžiui, ant stiklo ar skaidrios jūsų rinkinio plėvelės.

2. Atsargiai panardinkite mažą aksominį rutuliuką į pirštų atspaudų miltelius. Laikykite jį virš stiklo ar skaidrios plėvelės piršto antspaudu ir atsargiai nuvalykite dulkėmis. Norėdami tai padaryti, galite iš miltelių arba lengvai patempti piršto atspaudą iš viršaus. Geriausia ta daryti ant laikraščio, kad nebūtų užteršta „nusikaltimo“ vieta.

3. Atsargiai nupūskite miltelių perteklių. Paimkite permatomą lipduką ir priklijuokite jį prie vieno iš pirštų atspaudų.

4. Dabar atsargiai nulupkite lipduką, priklijuokite jį prie raudonos kortelės ir užsirašykite datą, laiką ir vietą, kurioje jis buvo rastas.

Valcavimo metodas

Dešinę piršto pusę uždėkite ant rašalo pagalvėlės, tada perbraukite pirštą į kairę virš rašalo pagalvėlės. Jei norite spausdinti įrašymo kortelėje, pirmiausia pradėkite kairę piršto pusę ir sukite į dešinę. Pakartokite visus pirštus.

Antspaudo metodas

Tiesiog paspauskite pirštą plokščią ant rašalo pagalvėlės ir tada ant atitinkamo įrašo kortelės lauko. Dabar galite palyginti pirštų atspaudus ir pamatyti, kas yra kaltininkas!

Kiekvienoje pakuotėje yra originali gamintojo instrukcija su iliustracijomis. 

Gamintojas: KOSMOS, Vokietija. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti