Lietuvių kalbos ir literatūros užduotys 2 klasei 1 dalis

4,70€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
4,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Ugda
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 64
  • ISBN 9786098051384

„Lietuvių kalbos ir literatūros užduotys 2 klasei 1 dalis“ aprašymas

Mielas antroke!

Pirmoje klasėje, atlikdamas užduotis „Lietuvių kalbos ir literatūros užduočių“ sąsiuviniuose, Tu išmokai skaityti, rašyti žodžius, sakinius, tekstus. Mokeisi atsakyti į klausimus, atlikti skaitymo suvokimo, rašymo užduotis. Dabar Tavo rankose II klasės „Lietuvių kalbos ir literatūros užduočių“ sąsiuvinio pirmoji dalis.

Šis užduočių sąsiuvinis yra skirtas trims mėnesiams. Puslapių viršuje rasi dviem pamokoms keliamus uždavinius (ką pakartosi, ko išmoksi). Kiekvienai pamokai skyrėme po atskirą puslapį. Pirmosios pamokos puslapio kairiajame kampe rasi ženklą (varpelį, obuolį, klevo lapą), kuris žymi mėnesį. Ženklų skaičius rodo, kurios savaitės užduotis atlieki. Per savaitę šešias pamokas atliksi mūsų parengtas užduotis, o septintąją pamoką galėsi pakartoti, ką mokeisi, arba įtvirtinti tai, kas sekėsi sunkiau. Kiekvieno mėnesio pabaigoje rasi užduotis, skirtas žinioms įsivertinti.

Šiuo ženklu užduočių sąsiuvinis kviečia Tave ir toliau draugauti su knyga. Tu skaitysi tekstus apie Tau artimus, žinomus dalykus, mokysiesi atsakyti į klausimus, atliksi įvairias užduotis. Atlikdamas šiuo ženklu pažymėtas užduotis mokysiesi skaityti, pasakoti, atpažinti tekstus apie tikroviškus ir išgalvotus įvykius.

Šiuo ženklu pažymėtos užduotys skirtos rašyti. Tavęs laukia daug įvairių užduočių, kurias atlikdamas išmoksi sudaryti ir parašyti sakinius, padėti tinkamus skyrybos ženklus jų pabaigoje.

Atlikdamas šiuo ženklu pažymėtas užduotis pakartosi ir išmoksi, kaip rašyti kvietimą ir skelbimą. Taip pat mokysiesi rašyti aprašymą ir atpasakojimą.

Šiame sąsiuvinyje rasi nežinomų žodžių paaiškinimus žodyne. Žodžiai ir jų paaiškinimai žodyne surašyti abėcėlės tvarka.

Linkime, kad keliaudamas po žodžių, sakinių ir tekstų pasaulį suprastum, kaip svarbu mokėti taisyklingai skaityti ir rašyti gimtąja kalba.

Sėkmės Tau!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti