Lietuvių kalbos ir literatūros užduotys 2 klasei 3 dalis

4,70€
4,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Ugda
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 72
  • ISBN 9786098051407

„Lietuvių kalbos ir literatūros užduotys 2 klasei 3 dalis“ aprašymas

Mielas antroke!

Sėkmingai atlikai užduotis antrajame „Lietuvių kalbos ir literatūros užduočių“ sąsiuvinyje, todėl dabar Tavo rankose II klasės „Lietuvių kalbos ir literatūros užduočių“ sąsiuvinio trečioji dalis. Jame Tu vėl rasi skaitymo ir rašymo užduočių, kurios padės mokytis lietuvių kalbos.

Kaip ir pirmieji užduočių sąsiuviniai, taip ir šis yra skirtas trims mėnesiams. Puslapių viršuje rasi dviem pamokoms keliamus uždavinius (ką pakartosi, ko išmoksi). Pirmosios pamokos puslapio kairiajame kampe rasi ženklą (saulę, margutį, gėlę), kuris žymi mėnesį. Ženklų skaičius rodo, kurios savaitės užduotis atlieki. Per savaitę šešias pamokas atliksi mūsų parengtas užduotis, o septintąją pamoką galėsi pakartoti, ką mokeisi, arba įtvirtinti tai, kas sekėsi sunkiau. Kiekvieno mėnesio pabaigoje rasi testo užduotis, skirtas žinioms įsivertinti.

Užduotys, pažymėtos šiuo ženklu, kviečia Tave lavinti skaitymo ir pasakojimo įgūdžius. Tu skaitysi įvairius Tavo amžiui tinkančius tekstus, eilėraščius, pasakas. Mokysiesi atsakyti į klausimus, atlikti užduotis žodžiu ir raštu, surasti tekste informaciją, pasakyti, kas tekste yra svarbu, sugalvoti jo pavadinimą. Mokysiesi pasakoti pagal įvykių seką.

Šiuo ženklu pažymėtos užduotys kvies Tave pakartoti jau išmoktas rašybos ir skyrybos taisykles bei susipažinti su naujomis taisyklėmis. Mokysiesi įrašyti praleistas raides, trūkstamus žodžius. Atlikdamas užduotis susipažinsi su žodžiais, kuriais pasakomas veiksmas, daikto vardas, daikto požymis, mokysiesi kelti klausimus žodžiams ir žodžių junginiams. Šiame sąsiuvinyje ir toliau mokysiesi sudaryti ir parašyti taisyklingus sakinius.

Atlikdamas šiuo ženklu pažymėtas užduotis pakartosi, kaip rašyti kvietimą, žinutę, skelbimą, aprašymą, laišką. Mokysiesi kurti pasakojimus pagal paveikslėlius ir duotus klausimus.

Nežinomų žodžių paaiškinimus rasi žodyne. Žodžiai ir jų paaiškinimai žodyne surašyti abėcėlės tvarka.

Linkime drąsiai ir ryžtingai keliauti lietuvių kalbos pažinimo keliu ir sėkmingai užbaigti antrąją klasę.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti