Lietuvių kalbos pasitikrinamieji testai 11 klasei (s. KOREPETITORIUS)

Lietuvių kalbos pasitikrinamieji testai 11 klasei (s. KOREPETITORIUS)

Internetu:
7,08€
Knygyne:
7,45€

Apie

Šie pasitikrinamieji testai sudaro galimybę mokiniui mokytis papildomai ir nuosekliai gerinti pasiekimus kartojant 11 klasės literatūros kursą. Be įvairaus sudėtingumo privalomųjų kūrinių analizės, čia pateikiama ir pagrindinių rašyb...
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 96
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 978543006991

Knygos „Lietuvių kalbos pasitikrinamieji testai 11 klasei (s. KOREPETITORIUS)“ aprašymas

Lietuvių kalbos pasitikrinamieji testai 11 klasei (s. KOREPETITORIUS)

Šie pasitikrinamieji testai sudaro galimybę mokiniui mokytis papildomai ir nuosekliai gerinti pasiekimus kartojant 11 klasės literatūros kursą. Be įvairaus sudėtingumo privalomųjų kūrinių analizės, čia pateikiama ir pagrindinių rašybos, žodžių darybos, sintaksės žinių kartojimo užduočių. Taip pat teksto kūrimo planavimo ir redagavimo užduočių. Orientacinis įsivertinimas pagal gebėjimus ir pasiekimus mokiniui, dirbančiam savarankiškai ar su mokytojo pagalba, numatomas po kiekvieno testo. Po kiekvieno etapo pildydamas leidinyje pateiktą 11 klasės kurso pasiekimų diagramą, mokinys galės sekti savo pasiekimų skalės svyravimus, užpildyti žinių ar gebėjimų spragas ir siekti aukštesnių rezultatų. 

Serijos „Korepetitorius“ leidiniai skirti mokinių savarankiškam darbui, taip pat mokytojui, ieškančiam susisteminto patikros įrankio savo klasės mokinių testams, kontroliniams ar individualiems darbams. 

Detalesnę informaciją apie leidinį rasite autoriniame pristatyme (https://bit.ly/2RatFXX)

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai