Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Lietuvos istorija. Paaugusių žmonių knyga. I dalis (papildytas leidimas)

Lietuvos istorija. Paaugusių žmonių knyga. I dalis (papildytas leidimas)

Internetu:
27,27€
Knygyne:
28,70€
Apie
Šią knygą  istorikai Alfredas ir Mangir...
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Baltų lankų vadovėliai
  • ISBN 9786094700972

„Lietuvos istorija. Paaugusių žmonių knyga. I dalis (papildytas leidimas)“ aprašymas

Šią knygą  istorikai Alfredas ir Mangirdas Bumblauskai parašė paaugusiems žmonėms - vaikams ir paaugliams. Bet tai nereiškia, kad jos negali skaityti istorija besidomintys suaugusieji!

Pagrindinis knygos autorių tikslas - papasakoti istoriją, regimą vaiko akimis, ir išmokyti pastebėti istorijos, kultūros ženklus savo kasdieninėje aplinkoje. Beve pirmą kartą dėmesys sutelkiamas į vaikus istorijoje: kokie senovėje buvo jų žaidimai, auklėjimo sistema, mokyklos ir vadovėliai, kaip gyveno ir valdė mažamečiai kunigaikščiai ir karaliai. Daug dėmesio skiriama kasdieniam žmonių gyvenimui (darbams, šventėms, būstui ir mitybai). Senovės palikimas siejamas su dabartimi: pagonybės pėdsakai vietovardžiuose, reliktai šventėse, bibliniai ženklai, Užgavėnių kaukės, „Kaziuko" širdys ir t.t.

Knygoje apstu įdomių, dar negirdėtų mūsų krašto istorijos faktų. Juos autoriai pateikia žaismingai ir intriguojamai, kad pakurstytų jaunųjų skaitytojų smalsumą. Vaizduotę žadinančios užduotys padeda perprasti Lietuvos istoriją, ugdo pilietiškumą ir vertybes, skatina savarankiškai tyrinėti, kritiškai vertinti įvairius procesus, greičiau atrasti reiškinių ir įvykių sąsajas, pagaliau - apmąstyti savo kartos uždavinius ir vietą garbingų Lietuvos kartų grandinėje.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai