Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Viskas gerai, aš dar jaunas

Viskas gerai, aš dar jaunas

Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 128
  • Leidykla Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • ISBN 9786094801037

Knygos „Viskas gerai, aš dar jaunas“ aprašymas

DEBIUTINIS ROMANAS / SERIJA „PIRMOJI KNYGA“

Knygos veikėjas Robertas šios istorijos pradžią sutinka išsižiojęs. Ką tik išgirdo tokią savo scenarijaus kritiką, kad užsinorėjo susivynioti į antklodę ir niekada nebeišlįsti iš namų. Bet netrukus Robertas susizgrimba – kas jis, nevykėlis? Jei tik turėtų laiko, juk parašytų šedevrą. Jis ir parašys šedevrą. Aš pasitaisysiu, maldauja jis prodiuserės, kurios vienas žodis ir kuria, ir griauna karjeras, – ir gauna dvi dienas. Dvi dienas įrodyti pasauliui ir, dar svarbiau, sau pačiam, kad žadintuvų, vėluojančių troleibusų bei mokesčių deklaracijų pasaulyje yra ir kokios nors prasmės.

„Vis skaičiau tą tavo knygą, ieškojau, prie ko prikibti, kas čia negerai. Nes negali viskas tikrai būt gerai. Na nes čia tu parašei.“ – Justas M., autoriaus draugas, pirmasis knygos recenzentas.

„Per 2018 metus pamečiau tris kepures ir vieną šaliką. Ir 2019 jau vieną kartą pamečiau, bet radau. Čia toks motyvacinis faktas – net jei jūs vis nesugebat prisiminti nuo stalo bare pasiimti kepurės, tai dar nereiškia, kad negalit laimėti PK konkurso. Tikėkit savim, net jei neverta.“ – Vladas Rožėnas.

Leidyklos skelbtame „Pirmosios knygos“ konkurse 2019 m. Vladas Rožėnas laimėjo pirmąją vietą prozos kategorijoje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai