Mano gaublys. Geografijos atlasas 6-8 klasėms

27,17€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
28,60€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Didakta
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 104
  • Leidykla Didakta
  • ISBN 9786094421167

„Mano gaublys. Geografijos atlasas 6-8 klasėms“ aprašymas

Tai – įvadas į žemėlapių pasaulį. Vienas atlasas pritaikytas trejiems mokslo metams. Mano gaublys. Geografijos atlasas VI–VIII klasėms pasižymi aiškia ir metodiška struktūra, universaliais ir patraukliais sutartiniais ženklais, supaprastintais ir lengvai skaitomais, didesnio formato žemėlapiais, patarimais, kaip naudotis atlasu.

Šis leidinys – tai kartografų, redaktorių, konsultantų ir vietovardžių ekspertų darbo rezultatas. Atlasui paruošti naudota naujausia informacija ir duomenys. Dauguma žemėlapių sudaryti naujoviškai tiek turinio, tiek skaitomumo prasme. Kai kurios temos atlase netgi vaizduojamos pirmą kartą!

Vietovardžiai atlase pateikiami, atsižvelgiant į Valstybinės lietuvių kalbos komisijos reikalavimus. Atlasą sudaro maždaug 110 žemėlapių ir kartoschemų, metodinė dalis, geografijos objektų rodyklė. Šis kieto viršelio leidinys atitinka bendrąją ugdymo programą ir tinka naudoti ne tik pagrindinėje ar vidurinėje mokykloje, bet ir universitetuose bei kolegijose. Beje, tai nuostabi dovana bet kuriems namams ir tikras lobynas mokytojams, dėstytojams bei visiems geografijos gerbėjams!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti