Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mąstome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti.

Mąstome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti.

Internetu:
6,51€
Knygyne:
6,85€

Apie

Tai antroji serijos, skirtos matematiniams gebėjimams lavinti, knygutė. Jos struktūra tokia pat, kaip ir pirmosios knygutės („Skaičiuojame“), tik pagrindinis akcentas yra ne skaičiavimas, o loginis mąstymas. Tai nereiškia, kad skaičiuoti čia neteks. ...
Leidykla: TEV

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 44
  • Leidykla TEV
  • ISBN 9786094332968

„Mąstome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti. “ aprašymas

Tai antroji serijos, skirtos matematiniams gebėjimams lavinti, knygutė. Jos struktūra tokia pat, kaip ir pirmosios knygutės („Skaičiuojame“), tik pagrindinis akcentas yra ne skaičiavimas, o loginis mąstymas. Tai nereiškia, kad skaičiuoti čia neteks. Bet iš pradžių reikės pasukti galvą, o ką skaičiuoti. Daugeliu atveju, vadovaujantis sveika nuovoka ir logiškai pagalvojus, net skaičiuoti neprireiks. Kaip mėgsta sakyti vienas knygutės herojų Ufo – užteks tik „paprotauti“. Panašių užduočių dažnai pasitaiko matematiniuose konkursuose, olimpiadose ir net egzaminuose. Visos užduotys yra testinės ir tik vienas iš penkių pateiktų atsakymų yra teisingas. Tad suradus tą, kuris tikrai tenkina sąlygą, kitų atsakymų tikrinti nebereikia. Knygutės pabaigoje pateikiami aiškūs ir paprasti sprendimai, teisingi visų užduočių atsakymai. Pateiktas užduotis turėtų įveikti 8–12 metų vaikai. Žinoma, ne visi ir ne visas vienu prisėdimu. Gal kai kurias teks pasilikti kitiems metams. Užduotys išdėstytos sunkėjimo tvarka, todėl rekomenduojama pradėti nuo pat pradžios – net jei pirmieji uždavinukai pasirodytų lengvučiai. Tačiau išsprendę visus arba bent daugumą jų, mokiniai ne tik pajus malonumą, bet ir bus gerai pasirengę bet kokiai patikrai.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai