Matematika Tau plius 11 kl.1 d. Išpl.kur.

Matematika Tau plius 11 kl.1 d. Išpl.kur.

Internetu:
24,84€
Knygyne:
26,15€

Apie

Naujasis vadovėlis parengtas pagal 2011 m. Vidurinio ugdymo bendrąsias programas ir skirtas keturioms savaitinėms pamokoms. Pirmoje dalyje yra 4 skyriai, kuriuose nagrinėjamos aibės, trupmeniniai skaičiai, šaknys ir laipsniai, logaritmai, sinusai, ko...
Leidykla: TEV

Informacija

  • Metai 2011
  • Puslapiai 152
  • Leidykla TEV
  • ISBN 978609433041

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Matematika Tau plius 11 kl.1 d. Išpl.kur.“ aprašymas

Matematika Tau plius 11 kl.1 d. Išpl.kur.

Naujasis vadovėlis parengtas pagal 2011 m. Vidurinio ugdymo bendrąsias programas ir skirtas keturioms savaitinėms pamokoms. Pirmoje dalyje yra 4 skyriai, kuriuose nagrinėjamos aibės, trupmeniniai skaičiai, šaknys ir laipsniai, logaritmai, sinusai, kosinusai, tangentai, kotangentai, skaitiniai ir raidiniai reiškiniai, taip pat laipsninės, šaknies, rodiklinės bei trigonometrinės funkcijos ir vektoriai. Knygos struktūra jau įprasta dirbantiems pagal serijos Matematika Tau plius vadovėlius: medžiaga pateikiama atverstiniais, kurių kairiajame puslapyje yra teorija, dešiniajame – su ja susiję uždaviniai. Yra skyreliai medžiagai pakartoti, įvairiems uždaviniams spręsti, žinioms pasitikrinti. Stipresnieji mokiniai ras sau atskirą skyrelį Besidomintiems.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai