Matematika Tau Plius 12 kl. Kurso kartojimo medžiaga

Matematika Tau Plius 12 kl. Kurso kartojimo medžiaga

Internetu:
12,87€
Knygyne:
13,55€

Apie

Prieš Jus dar viena knygelė, skirta visiems, besirengiantiems laikyti matematikos valstybinį brandos egzaminą. Esminis skirtumas nuo kitų knygelių, skirtų rengtis VBE, yra tas, ...
Leidykla: TEV

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 136
  • Leidykla TEV
  • ISBN 978609433216

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Matematika Tau Plius 12 kl. Kurso kartojimo medžiaga“ aprašymas

Matematika Tau Plius 12 kl. Kurso kartojimo medžiaga

Prieš Jus dar viena knygelė, skirta visiems, besirengiantiems laikyti matematikos valstybinį brandos egzaminą. Esminis skirtumas nuo kitų knygelių, skirtų rengtis VBE, yra tas, kad joje be įvairių uždavinių pateikta ir teorija, apimanti visas vidurinės mokyklos algebros, geometrijos, statistikos ir tikimybių teorijos kurso temas. Visos temos yra suskirstytos į 26 skyrius. Teorinė medžiaga pateikta dviem kolonėlėmis: kairiojoje yra svarbiausi skyriaus faktai, apibrėžimai, taisyklės ir formulės, o dešiniojoje - juos iliustruojantys pavyzdžiai. Kiekviename skyriuje yra 30 uždavinių, suskirstytų į tris dalis. I dalyje yra 12 pasirenkamojo atsakymo uždavinių. Kiekvienas šios dalies uždavinys turi tik vieną teisingą atsakymą (iš pateiktų 5), vertinamą 1 tašku. II dalyje yra 12 trumpojo atsakymo uždavinių. Kiekvieno šios dalies uždavinio teisingas atsakymas vertinamas 2 taškais. III dalyje yra 6 atvirojo atsakymo uždaviniai, kurių kiekvieno teisingas atsakymas vertinamas ne mažiau kaip 3 taškais. Visų uždavinių atsakymus rasite knygelės gale. Sėkmės!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai