akcija
Merginų miestas

Merginų miestas

2,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 504
  • ISBN 9785415026142

Knygos „Merginų miestas“ aprašymas

„Gyvenimas – trumpas ir pavojingas, todėl riboti malonumų ir būti tuo, kas nesi, nėra prasmės.“ Elizabeth Gilbert – amerikiečių žurnalistė ir autorė, geriausiai žinoma iš savo atsiminimų knygos „Valgyk, melskis, mylėk“. Naujasis romanas ƒ„Merginų miestas“ gilios išminties apie žmogiškuosius troškimus ir tarpusavio ryšius, romanas, kuriame pasakojama meilės istorija, nepanaši į jokią kitą.

Knyga „Merginų miestas“ tai iš garbaus amžiaus moters perspektyvos, su malonumu ir tam tikrais apgailestavimais prisimenant jaunystę, pasakojama istorija, kurioje gilinasi į moters seksualumo, laisvės ir nuotykių istorijas bei kartu meilės dovanos temą. Istorijos veiksmas vyksta 1940-aisiais, pagrindinė veikėja Viviana Moris – devyniolikmetė, kuri išmetama iš Vasaro koledžo dėl prastų pirmųjų studijų metų rezultatų. Pasiturintys tėvai išsiunčia ją į Manhataną pas tetą Pegę, kuriai priklauso bohemiškas ir laisvamaniškas Lelijos teatras. Čia Vivianai tenka pažinti žavingų ir net labai spalvingų personažų, tačiau kartą, įsivėlus į skandalą, jos pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis. Prireikia daugybės metų susivokti, kokio gyvenimo ir kokios laisvės ji trokšta; nors ir vingiuotas, kelias ją nuveda pas tikrąją meilę.

Ši istorija intriguojanti ir kaustanti dėmesį. Skaitytojai bus įtraukti į jausmingą ir unikalią meilės istoriją, kurios kulminacija paaiškės tik knygos pabaigoje.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti