Mokausi skaityti

14,45€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
17,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Spaudikė
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • ISBN 9786090801420

„Mokausi skaityti“ aprašymas

Žaidimas, lavinantis vaikų skaitymo ir rašymo įgūdžius

Žaisdami šį žaidimą, vaikai mokysis sudaryti skiemenį, žodį. Rinkinį sudaro 50 žodžių (30 dviskiemenių ir 20 triskiemenių). Spalvoti paveiksliukai, kurie susijungia ir sudaro žodį, įtrauks ir kartu mokys pažinti raides, skiemenis bei juos sujungti į žodį.

Rekomenduojamas amžius: nuo 5 metų, su tėvelių ar vyresnių draugų pagalba


Mielas drauge,

Mokytis skaityti dar niekada nebuvo taip smagu! Paversk mokymąsį žaidimu. Žaisk vienas, su tėveliais ar draugais ir išmok skaityti.

Sudėk paveikslėlį. Išmaišykite žaidimo korteles ir išsidalinkite po lygiai. Jei kortelių per daug, kelis žodžius galite išimti. Iš turimų kortelių sudėkite paveikslėlius (žodžius). Nereikalingas korteles keiskite su draugais. Laimi pirmasis, sudėjęs sutartą žodžių skaičių.

Lavink atmintį. Išdėliokite užverstas dviskiemenių žodžių žaidimo korteles ant stalo. Žaidėjai paeiliui verčia korteles. Vienu ėjimu žaidėjas gali atversti dvi korteles. Jei tos dvi kortelės sudaro žodį – jos lieka atverstos, o žaidėjas gauna tašką. Jei ne – žaidimo kortelės užverčiamos. Žaidimas baigsis, kai bus atverstos visos kortelės, o laimės – surinkęs daugiausiai taškų. Šį žaidimą gali žaisti ir vienas. Nori papildomo taško? Sugalvok sakinį su atverstu žodžiu arba jį išlinksniuok, pasinaudodamas linksnių kortele

Skaityk ir atsikratyk. Išsidalinkite korteles po 6. Ar iš savo kortelių gali sudėti kokį nors žodį? Jei taip, padėk šias korteles ant stalo ir garsiai perskaityk žodį. Likusias korteles atversk po vieną. Jei rankoje laikai trūkstamą kortelę (-es) ir gali sudėti žodį – dėk savo kortelę (-es) ant stalo garsiai perskaitydamas žodį. Tavo tikslas – pirmam atsikratyti visų kortelių, padedant jas ant stalo.

Kurk savo taisykles ir mokykis smagiai kartu su manimi. Au!

Gero laiko!


PAGAMINTA LIETUVOJE

Žaidimą recenziavo socialinių mokslų (edukologijos krypties) daktarė, logopedė Rita Kantanavičiūtė- Petružė.

Bibliografinė informacija pateikiama Lietuvos integralios bibliotekų informacinės sistemos (LIBIS) portale ibiblioteka.lt


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti