Mūsų šeimos nuotykiai – nutrinama knyga šeimai

26,31€
30,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Seik
Informacija
  • ISBN 9789934634024

„Mūsų šeimos nuotykiai – nutrinama knyga šeimai“ aprašymas

Šioje knygoje slypi begalė įdomių nuotykių ir iššūkių. Kiekviename puslapyje galėsite nutrinti nuotykį ir kurti naujus prisiminimus su visa šeima. Knygoje pateikiami iššūkiai suburs jus kaip komandą, kvies išmėginti naujus dalykus, o kartais išlipti už komforto zonos ribų. Jūsų laukia daugybė ypatingų akimirkų. Kai baigsite visus iššūkius, jūsų šeima taps viskam pasiruošusia komanda su šypsena veide.

Nepamirškite visko įamžinti: nusifotografuoti ir aprašyti, kas labiausiai įstrigo atmintyje.

Šioje knygoje gausu įdomių ir įtraukiančių iššūkių, kuriuos gali įveikti visa šeima kartu. Jaučiate, kad jums reikia naujų idėjų, ką įdomaus nuveikti? Norite tapti vieninga komanda, galinčia įveikti bet kokį iššūkį? Tuomet ši knyga kaip tik jums.

Kiekviena užduotis yra paslaptis iki tos akimirkos, kol ją nutrinsite. Norėdami pradėti naują šeimos nuotykį, nutrinkite laukelį ir pamatykite, ką jums paruošėme. Norite atrasti naują pėsčiųjų žygio taką ir mėgautis pelkėmis laukinėje gamtoje? O gal aplankysite naują paslaptingą vietą? Pasirinkimas priklauso nuo jūsų, o laukimas tik dar labiau sustiprina jaudulį!

Kiekvieną iššūkį lydi užuominos ir pastabos. Jos užtikrins, kad žinotumėte, ko gali prireikti ir kaip pasiruošti nuotykiui. Nepamirškite visko įamžinti nuotraukose!

Ar esate pasirengę pasitikti nežinomybę? Leistis į spontaniškas išvykas, kurios sukurs neišdildomus prisiminimus? Jei atsakymas „TAIP“, tuomet nutrinktie pirmąją užduotį ir lai nuotykiai prasideda!


Išmatavimai: 20 × 20 × 1 cm., svoris-344 g. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti