Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Naujasis lankas

Išdėstymas:

Aleksandras Kriščiūnas

14,41€

Žinomas reabilitologas,  buvęs Kauno medicinos universiteto Reabilitacijos klinikos vadovas, Lietuvos reabilitologų asociacijos valdybos pirmininkas, Pasaulinės reabilitologų asociacijos medicinos tarybos narys Aleksandras Kriščiūnas sako, kad gyvenime atsiperka dvi investicijos: į žinias ir į sveikatą.Savo naujojoje knygoje profesorius pirmąk..

Turime sandėlyje

Paulius Kuliešius

6,04€

Pirmasis jauno žmogaus poeto eilėraščių rinkinys, liudijantis autoriaus savitumą ir deramą vietą šiandieninėje mūsų poezijoje. Eilėraščiams būdingas ne ryžtingas mostas ir tirštos spalvos, o akvarelės švelnumas ir trapumas. Sudėtinga ir siekianti darnaus žmogaus dvasia, žmonijos kultūros atšvaitai ir iš mūsų tautosakos ataidintis gailestis visam pa..

Turime sandėlyje

Paulius Kuliešius

9,08€

Tai septintoji poeto, dainininko ir publicisto Pauliaus Kuliešiaus knyga. Pasitelkęs grožinę novelių lektūrą, autorius, žvelgdamas per savo išgyvenimų, prisiminimų prizmę, analizuoja nūdienos aktualijas, gilinasi į atskiro žmogaus ir žmonijos egzistencijos, būties slėpinius...

Turime sandėlyje

Sigutė Grigaliūnienė

9,98€

Mokymosi priemonė skiriama visiems, norintiems savarankiškai mokytis „Pakalbėkime angliškai apie maistą“. Didelis dėmesys skiriamas žodžiams, kurie dažniausiai sutinkami anglų šnekamojoje kalboje. Knygelėje pateikiamos teminiai žodžiai (1258), pokalbiai, žodyno įtvirtinimas, kryžiažodžiai, labirintai, tekstai „Įdomybės“, greitakalbės, britų tradici..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Paulius Kuliešius (Ceklis)

109 eiliuoti aforizmai..

Išparduota

Romualdas Zubinas

..

Išparduota

Raimonda Mikuckytė

..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)