Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Nebegėda

Išdėstymas:

25,42€

70 klausimų, skirtų pokalbiams su draugais. Sužinosite, apie ką svajoja, ko bijo ir ką nutyli jūsų draugai. Žaisdami šį žaidimą rasite, iš ko pasijuokti, ar sužinosite tai, kas jus sieja. Šio žaidimo kortos pravers ne tik seniai vienas kitą pažįstančių draugų kompanijoms, bet ir naujai susibūrusioms, ieškančioms bendrų temų ir norinčioms išven..

Turime sandėlyje

25,42€

Tai, kad praleidžiame kartu ištisas paras ir nuolat matomės, dar nereiškia, kad gerai vienas kitą pažįstame ir gebame atvirai kalbėtis. Šie 70 klausimų, skirtų poroms, paskatins aptarti svarbius ir gilius klausimus, geriau pažinti vienas kitą ir suartėti. Sužinosite, kada jūsų partneris (-ė) su jumis buvo laimingiausias (-ia), apie ką jis (-i)..

Turime sandėlyje

25,42€

Daugumai moterų yra puikiai pažįstami begėdiški draugių pokalbiai, kai vieną akimirką pilvai plyšta iš juoko, o jau kitą - visos raudate, klausydamos draugės išpažinties apie nelaimingą meilę. Šios kortos skirtos būtent tokiems pokalbiams - kortų kaladėje rasi 70 klausimų tau ir tavo draugėms. Su artimiausiomis draugėmis pasiruoškite užkandžių..

Turime sandėlyje

25,42€

Šioje kortų kaladėje rasite 69 skirtingus klausimus poroms apie intymų gyvenimą. Būkite pasiruošę sužinoti apie savo partnerį (-ę) tokių dalykų, apie kuriuos nė nenutuokėte. Esame tikros, kad šie klausimai įkaitins ne tik skruostus, bet ir kūnus, tad tai gali tapti puikia įžanga į kažką daugiau. Kaip naudotis? Galite abu (abi) traukti korteles..

Turime sandėlyje

22,87€

..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)