Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Pradedu skaityti. Raudonkepuraitė

Pradedu skaityti. Raudonkepuraitė

Internetu:
2,15€
Knygyne:
2,60€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Presvika
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 12
  • Leidykla Presvika
  • ISBN 9786094830266

Knygos „Pradedu skaityti. Raudonkepuraitė“ aprašymas

Klasikinė istorija apie mažą mergaitę, keliaujančią aplankyti sunkiai sergančios senelės, yra žinoma turbūt kiekvienam. „Raudonkepuraitė“ – tai pasaka, kuri paremta XVII amžiaus Europos tautosaka, kiek vėliau adaptuota brolių Grimų ir Šarlio Pero

Raudonkepuraite – geraširdė mergaitė, kuri susikrovusi pilną krepšį skanumynų, keliauja aplankyti senelės. Tiesa, eidama ji sutinka gudrų vilką, kurio kėslai labai pikti. Ši istorija daug kartų perrašyta įvairių autorių, adaptuota kituose literatūros, kino ir teatro kūriniuose, ją taip pat iliustravo šimtai dailininkų, tačiau ši knyga išsiskiria tuo, jog yra skirta būtent besimokantiems skaityti vaikams. Didelės raidės, paprasti žodžiai, trumpi sakiniai ir įtraukianti istorija – ši knyga tikrai patiks mažiesiems skaitytojams!

Šią pasaką neabejotinai verta perskaityti ankstyvame amžiuje. Puiku, jei mažieji patys gebės įveikti istorijos tekstą. Šiame leidinyje pasaka yra išspausdinta didžiosiomis raidėmis, dėl to vaikams yra kur kas lengviau skaityti.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti