Aurelijos Laflam dienoraštis

Aurelijos Laflam dienoraštis

Internetu:
3,26€
Knygyne:
3,84€

Apie

Keturiolikmetė Aurelija Laflam jaučiasi labai vieniša. Ne tik todėl, kad prieš keletą metų patyrė skaudžią tėčio netektį, bet ir todėl, kad susipyko su Katrina, savo geriausia drauge. Bet tikros draugės ilgai negali viena be kitos. Ypač kai gyvenimas...
Leidykla: Presvika

Informacija

  • Metai 2016
  • Puslapiai 192
  • Leidykla Presvika
  • ISBN 978995522825

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Aurelijos Laflam dienoraštis “ aprašymas

Aurelijos Laflam dienoraštis

Keturiolikmetė Aurelija Laflam jaučiasi labai vieniša. Ne tik todėl, kad prieš keletą metų patyrė skaudžią tėčio netektį, bet ir todėl, kad susipyko su Katrina, savo geriausia drauge. Bet tikros draugės ilgai negali viena be kitos. Ypač kai gyvenimas virte verda ir yra daugybė dalykų, kuriuos paauglės turi aptarti. Štai Aurelijos mama, ilgą laiką buvusi susikrimtusi ir užsisklendusi, staiga įtartinai atgyja. Ar tai negali būti susiję su mokyklos direktoriumi Denisu Boljo? O Katrinai meilė visiškai suminkština smegenis. Aurelija nieku gyvu nenori leisti, kad ir ją užvaldytų panašūs jausmai, betgi niekas negali būti apsaugotas nuo netikėto žaibo trenksmo... Šis šmaikštus ir jautrus pasakojimas – apie paauglę, mėginančią suprasti džiaugsmo ir liūdesio kupiną gyvenimą ir rasti savo vietą pasaulyje. Šio pasakojimo autorė – jauna ir skaitytojų jau labai pamėgta Kanados rašytoja India Desjardins (Indija Dežarden). Pagal jos kūrinius statomi filmai.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai