Šiesa rytuose

Išdėstymas:
elakcija -30%

Peter Martin, Peter Kent

Internetu:
4,37€
Knygyne:
6,25€
Sutaupote:
1,88€

Ši knyga – tai gausiai iliustruotos Biblijos istorijos. Įvairūs siužetai, kuriuos siūloma surasti kiekviename piešinėlyje, liudija apie žmonių gyvenimą senovėje. Ką jie valgė? Kuo vertėsi? Kokius gyvulius laikė? Kokius augalus augino? Galėsite leistis į biblinių įvykių paiešką bei susipažinti su tolimos praeities tautų buitimi ir kultūra...

elakcija -30%

Graig Groeschel

Internetu:
8,10€
Knygyne:
11,58€
Sutaupote:
3,48€

„Krikščionis ateistas“. Bažnyčioje nuolat kalbama apie krikščionis ir nekrikščionis, bet niekas nė neužsimena apie tuos, kurie yra tarp šių dviejų grupių. Dauguma žmonių, su kuriais kasdien susiduriame, priskiriami tam viduriukui, tai kategorijai žmonių, kurie tiki Dievu, bet gyvena taip, tarsi Jo nebūtų. Knygoje „Krikščionis ateistas“ pastorius Kr..

elakcija -30%

T.B. Tribelhorn

Internetu:
8,49€
Knygyne:
12,14€
Sutaupote:
3,65€

Rekordiškai daug aukštųjų mokyklų ir koledžų studentų atsižada Dievo ir krikščioniško tikėjimo negebėdami jo apginti nuo mokslinių „faktų", kuriais užsipuola dėstytojai siekdami „įrodyti" esą įrodymų, patvirtinančių istorinį Biblijos tikslumą, nėra. Autorius T. B. Tribelhornas tvirtina, jog Dievas visuomet siekė, kad tikėjimas būtų ne aklas, o apim..

elakcija -30%

Markas Lloydbottomas

Internetu:
7,90€
Knygyne:
11,29€
Sutaupote:
3,39€

„Skaitiniai apie pinigus" palydės jus į 40-ies dienų kelionę, kuri atskleis laiko patikrintus principus apie mūsų pinigų, turto ir nuosavybės tvarkymą. Čia rasite kiekvienai dienai skirtą ypatingą komentarą ir išminties žodžius, atspindinčius tai ką perskaitėte. Pradėdama nuo pamatinių principų, ši knyga toliau atveria patikimą mokymą apie asmenin..

Išparduota
elakcija -30%

Timothy Keller

Internetu:
9,18€
Knygyne:
13,12€
Sutaupote:
3,94€

..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)