Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena akcija -15%
Stalo žaidimas CROSS CLUES (LT)

Stalo žaidimas CROSS CLUES (LT)

Internetu:
13,60€
Knygyne:
16,00€
Leidykla: Blue orange
Informacija
  • ISBN 4779026561081

„Stalo žaidimas CROSS CLUES (LT)“ aprašymas

„Cross Clues“ – tai žodžių ir užuominų žaidimas, kuriame žaidėjai vienu žodžiu bando apibūdinti ir susieti du skirtingus ir iš pažiūros nieko bendro neturinčius žodžius. Žaidimas žaidžiamas raidėmis ir skaičiais sužymėtame lauke, kurio skirtinguose taškuose susikerta du atsitiktiniai žodžiai (pvz., ratas ir atostogos). Konkrečias poras nurodo atsitiktinai traukiamos koordinačių kortelės. Jei atspėjama teisingai, žaidėjai gali uždengti sankirtos tašką. Kuo daugiau jų uždengiama, tuo daugiau taškų žaidėjai pelno. Tai bendradarbiavimo žaidimas, kuriame svarbi dedukcija, gebėjimas abstrakčiai mąstyti ir sujungti skirtingus reiškinius. Žaidimo taisyklės labai lengvos, o trukmė itin trumpa. Žaidimas turi didelę edukacinę vertę.  

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai