Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Stalo žaidimas  TRAUKINIŲ DILEMA (LT) 56126

Stalo žaidimas TRAUKINIŲ DILEMA (LT) 56126

Internetu:
25,93€
Knygyne:
30,50€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kadabra
Informacija
  • ISBN 4779026561265

„Stalo žaidimas TRAUKINIŲ DILEMA (LT) 56126“ aprašymas

 „Traukinių dilema” yra unikalus ir provokuojantis stalo žaidimas, kuriame gausite pasimatuoti traukinio mašinisto batus ir greitai priimti sudėtingą moralinį sprendimą. Žaidimas paremtas populiaria moraline traukinio dilema. Pirmyn lekia nesustabdomas traukinys, o jo mašinistas turi pasirinkti, kuriais bėgiais jis pasuks žinodamas, kad jo sprendimas bet kuriuo atveju pasmerks visus, kurie stovi kitame kelyje.

Pasidalinę į dvi komandas, žaidėjai bandys įtikinti traukinio mašinistą, kad šis pasirinktų varžovų bėgius. Kiekviena komanda gaus kortelių, kuriose pavaizduoti įvairūs žmonės, daiktai ir įvykiai. Žaidėjai turės pasirinkti, kas atsidurs ant jų, o kas ant varžovų bėgių. Kai kurios kortelės yra geros, jose gali būti nekalti praeiviai ar mylimi naminiai gyvūnai. Kitos - labai blogos, pavyzdžiui nusikaltėliai ir politikai. Žaidėjai turės pasitelkti sumanumą ir visus įtikinėjimo įgūdžius bei sabotuoti kitos komandos pastangas. Žaidime pilna netikėtų posūkių ir vingių, nes kiekviena kortelė gali visiškai pakeisti žaidimo eigą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti