Produktyvumo planuoklis DREAM. PLAN. DO (anglų kalba)

18,66€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
21,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Seik
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • ISBN 4744716012112

„Produktyvumo planuoklis DREAM. PLAN. DO (anglų kalba)“ aprašymas

Ar kada jautėtės taip, kad turimą laiką norėtumėt išnaudoti geriau ir greičiau pasiekti užsibrėžtus tikslus? Ar esate kūrę ilgus darbų sąrašus su šimtu veiklų, tačiau svajonės vis tiek atrodo tolimos?

Dažnai manoma, kad produktyvumas yra gebėjimas daugelį darbų atlikti per kuo trumpesnį laiko tarpą. Tačiau produktyvumas yra efektyvus laiko išnaudojimo būdas. Tačiau kaip tai padaryti?

Noras būti produktyviam žengia koja kojon su svarbiausio tikslo išsigryninimu, dideliu dėmesiu jam ir supratimu, kurie darbai yra svarbiausi. Šis dienoraštis padės jums sustyguoti netvarką kasdienybėje ir suteiks stiprybės susitelkti į svarbiausias užduotis dienos eigoje. Tai padės greičiau pasiekti tikslų ir aiškiai suprasti, kodėl tai darote. Kiekvieną dieną pabuskite motyvuoti, praleiskite dieną prasmingai ir eikite miegoti jausdamiesi pasididžiavimą tuo, ką nuveikėte per dieną.

Šis produktyvumo dienoraštis sujungia moksliškai patvirtintus ir mūsų pačių išbandytus metodus, padėsiančius jums geriau planuoti laiką ir tapti produktyvesniais. Svarbu paminėti, jog šis dienoraštis yra be datų ir anglų kalba!

Autoriaus žodis: „Manęs dažnai klausia, kaip galėčiau sėkmingai paskirstyti savo laiką tarp vaiko priežiūros, mokyklos ir darbo. Šis klausimas įkvėpė mane pasidalinti patarimais, kaip sėkmingai suplanuoti dieną ir taip sutaupyti daugiau laiko tikrai mėgstamoms veikloms: laikui su šeima, pomėgiams ir aistromis.

Visi kartais jaučiamės taip, tarsi laikas bėga per greitai. Tačiau svarbius dalykus galima atlikti nustatant tam tikrus prioritetus. Štai kodėl šis dienoraštis pradedamas išsiaiškinant, kas jums svarbu, bei nustatant tikslus. Tada su jumis pasidalinsiu gudrybėmis, kurios man padėjo sutelkti dėmesį į tinkamus dalykus, įskaitant laiko taupymą. Tai įgyvendinti padeda dienos ir savaitės planavimas, leidžiantis sekti svarbiausius prioritetus ir tikslus. Netrukus pastebėsite, kad greičiau pasiekiate užsibrėžtus tikslus, jūsų veiklos yra sistemingesnės ir turite daugiau laisvo laiko kitoms, jums mylimoms veikloms.“

Dienoraštyje nėra datų, anglų kalba.

Išmatavimai: 21.5x15.5x2 cm.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti