Trijų dalių auginimo rinkinys RADIS et CAPUCINE Mano gardžiosios daržovės

9,10€
*Išpardavimo kaina
13,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • ISBN 3598760415648

„Trijų dalių auginimo rinkinys RADIS et CAPUCINE Mano gardžiosios daržovės“ aprašymas

Ši augalų trijulė yra puiki pradžia jūsų vaikui mokytis daržininkystės.

Rinkinio RADIS et CAPUCINE augaliukus galite pradėti auginti bet kuriuo metų laiku. Vaikų auginami kvapnieji bazilikai, sultingi pomidoriukai ir sodrieji rėžiukai suteiks pavasarinės nuotaikos jūsų namams bei daugiau skonio patiekalams. Išbrinkinkite kokosų dirvožemio tabletes užpildami šiltu vandeniu (apie 6 kartus daugiau negu tabletės dydis), suberkite žemę į vazonėlius ir sėkite augalus. Bazilikus ir rėžiukus paberkite, pomidorų įterpkite 3-5 sėklytes į atitinkamus vazonus, užberkite žemėmis. Gerai palaistykite laistytuvu su lietaus galvute. Laikykite viduje 18-20°C temperatūroje, šviesioje vietoje, stebėkite, kad žemė būtų nuolat drėgna. Kas gi nutiks? Po 5-6 dienų pamatysite rėžiukus, bazilikai ir pomidorai išdygsta per 8-10 dienų.

Po maždaug trijų savaičių bazilikus ir rėžiukus galima persodinti į didesnius indus arba daržą. Pomidorą palikite vieną, patį stipriausią, kai bus 5-8 cm aukščio, galite persodinti į didesnį indą. Vyšninių pomidorų nereikia genėti. Rinkinį sudaro trys terakotiniai 8 cm skersmens vazonai su lėkštelėmis, trys 6 cm skersmens tabletės suspaustos ir dehidratuotos kokosų žemės, ekologiškų pomidorų sėklos Cerise, ekologiškų bazilikų sėklos Grand Vert, ekologiškos rėžiukų sėklos.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti