Tyrinėjame gamtą 5 : pratybų sąsiuvinis, 1 dalis

13,73€
14,45€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 72
  • ISBN 9786094701535

„Tyrinėjame gamtą 5 : pratybų sąsiuvinis, 1 dalis“ aprašymas

Pratybų sąsiuvinis atitinka ir papildo integruoto gamtos mokslų vadovėlio „Tyrinėjame gamtą“ 5 klasei, parengto pagal 2022 m. atnaujintą Gamtos mokslų bendrąją programą, turinį.


Pratybų sąsiuvinyje pateikiamos įvairaus tipo ir sudėtingumo užduotys padės mokiniams įtvirtinti ir pagilinti įgytas žinias, ugdytis kompetencijas. Pažinimo kompetencija ugdoma motyvuojant mokinius tyrinėti gamtos reiškinius, taikyti pažinimo metodus, nuosekliai ir kritiškai mąstyti, kūrybiškumo kompetencija – siūlant kelti idėjas, teikti sprendimus. Užduotys parengtos taip, kad mokiniai galėtų sumaniai ir tikslingai naudotis skaitmeninėmis technologijomis informacijos paieškai ir taip ugdytųsi skaitmeninę kompetenciją.


Pratybose gausu užduočių ir tiriamųjų darbų, skatinančių aktyvią, dinamišką, kūrybinę veiklą, tad ugdomi tiek žemesnieji, tiek aukštesnieji mąstymo gebėjimai, sudaromos galimybės diferencijuoti ir individualizuoti ugdymo procesą.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti