Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Vokiečių kalba per 30 d. + 2 CD

Vokiečių kalba per 30 d. + 2 CD

Internetu:
11,39€
Knygyne:
11,99€

Apie

Gal neturite vokiečių kalbos pagrindų ir gal norite greitai ir veiksmingai išmokti pagri...

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Margi raštai
  • ISBN 9789986094258

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Vokiečių kalba per 30 d. + 2 CD “ aprašymas

Vokiečių kalba per 30 d. + 2 CD

Gal neturite vokiečių kalbos pagrindų ir gal norite greitai ir veiksmingai išmokti pagrindines vokiečių kalbos gramatikos konstrukcijas bei įgauti minimalių žodyno žinių; gal praeityje jau mokėtės vokiečių kalbos ir norite atnaujinti turėtas kalbos žinias; gal neturite pakankamai laiko ir negalite lankyti mieste siūlomų kalbos kursų? Jei į vieną iš šių klausimų atsakėte „taip“, vadinasi, „Vokiečių kalba per 30 dienų“ yra geriausias Jūsų pasirinkimas. Šis kalbos savamokslis pirmiausia yra skirtas žmonėms, neturintiems vokiečių kalbos pagrindų, arba norintiems atnaujinti turimas kalbos žinias.

 

Šį kalbos kursą sudaro 30 pamokų. Jos suskirstytos į keturias pagrindines temas ir kiekvienoje jų rasite nuo 6 iki 11 pamokų. Pirmoje dalyje, pavadintoje „Pagrindai“, Jūs išmoksite kalbos pagrindų, reikalingų paprasčiausiose kasdienėse situacijose. Kitos dalys vadinasi „Kasdienis gyvenimas“, „Kelionės“ ir „Darbas“.

2-jose audio kompaktinėse plokštelėse pamokų dialogai įrašyti dviem kalbėjimo tempais: viename kalbama „normaliu“ kasdienės kalbos tempu, o kitame - šiek tiek lėčiau.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai