Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Žaidimas

Žaidimas "Skruzdėlynas"

Internetu:
5,06€
Knygyne:
5,95€
Apie
Reikia Tavo pagalbos! Įgriuvo visi skruzdėlyno takeliai ir skruzdės liko įkalintos viduje. Būtina skubiai atkurti skruzdėlyno tunelius ir padėti skruzdėms išropoti į paviršių.Rinkinį sudaro:- 44 tunelio kortelės,- išėjimo ...
Leidykla: Abino
Informacija
  • ISBN 5907438272366

„Žaidimas "Skruzdėlynas"“ aprašymas

Reikia Tavo pagalbos! Įgriuvo visi skruzdėlyno takeliai ir skruzdės liko įkalintos viduje. Būtina skubiai atkurti skruzdėlyno tunelius ir padėti skruzdėms išropoti į paviršių.

Rinkinį sudaro:

- 44 tunelio kortelės,

- išėjimo iš skruzdėlyno kortelė,

- 4 skruzdžių kortelės,

- 4 skruzdžių kortelių laikikliai,

- žaidimo kauliukas,

- žaidimo taisyklės.

Iš kortelių sudedamas žaidimo laukas, vaizduojantis skruzdėlyno tunelius ir išėjimą iš skruzdėlyno. Žaidimo tikslas – skruzdėlyno tuneliais kuo greičiau nuvesti savo skruzdę iki išėjimo. Ėjimo metu žaidėjai ridena kauliuką ir perkelia savo skruzdę per tiek kortelių, kiek taškų išrideno, taip pat jie gali pasukti bet kurią vieną kortelę arba sukeisti vietomis bet kurias dvi korteles. Kortelių sukimas arba keitimas atliekamas tiek sukuriant kelią sau, tiek siekiant pasunkinti kitų žaidėjų padėtį. Žaidimą laimi žaidėjas, pirmasis išvedęs savo skruzdę į paviršių.

Žaidimo privalumai:

- žaidimas visai šeimai,

- interaktyvus žaidimo laukas,

- lavėja pastabumas,

- ugdomas loginis mąstymas,

- du žaidimo variantai: „Skruzdėlynas“ ir „Labirintas“.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: 5+

Žaidėjų skaičius: 2–4

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai