Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Žaidimas

Žaidimas "Linksmieji gyvūnai"

Internetu:
4,21€
Knygyne:
4,95€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Abino
Informacija
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 5907518337602

„Žaidimas "Linksmieji gyvūnai"“ aprašymas

Rinkinį sudaro 4 dvipusės žaidimo lentelės ir 24 kortelės. Vienoje žaidimo lentelių pusėje yra spalvoti gyvūnų paveikslėliai, kitoje – vienspalviai gyvūnų šešėliai. Kortelėse gyvūnų paveikslėliai yra tik vienoje pusėje. Naudojantis šiuo rinkiniu galima žaisti daug smagių žaidimų.

Dėlionė vienam žaidėjui. Pasirinkite, kurioje žaidimo lentelių pusėje žaisite: spalvotoje ar su šešėliais. Žaidėjo užduotis – teisingai kortelėmis užpildyti lenteles, t. y. žaidėjas kortelę padeda toje žaidimo lentelės vietoje, kurioje pavaizduotas tas pats gyvūnas.

Loto. Pasidalinkite žaidimo lenteles ir sutarkite, kurioje pusėje žaisite: spalvotoje ar vienspalvėje. Korteles užverskite ir išmaišykite. Žaidėjai iš eilės atverčia po vieną kortelę. Jei kortelėje ir ją atvertusio žaidėjo žaidimo lentelėje („loterijos biliete“) yra pavaizduotas tas pats gyvūnas, kortelė lieka šiam žaidėjui, o jei ne – kortelė užverčiama ir padedama atgal. Loteriją laimi tas, kuris pirmasis surenka 6 korteles ir jomis užpildo visą savo žaidimo lentelę.

Pažiūrėk ir surask. Keturias žaidimo lenteles padėkite ant stalo taip, kad jos taptų viena didele žaidimo lenta. Korteles užverskite ir išmaišykite. Žaidimo vedėjas atverčia po vieną kortelę ir parodo ją visiems žaidėjams. Žaidėjų užduotis – surasti tokį patį paveikslėlį žaidimo lentoje. Atversta kortelė atitenka tam žaidėjui, kuris pirmasis parodė teisingą paveikslėlį. Žaidimą laimi daugiausiai kortelių surinkęs žaidėjas.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: 3–6

Žaidėjų skaičius: 1–4

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti