Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Žaidimas Surink Monstriukus

Žaidimas Surink Monstriukus

Internetu:
5,19€
Knygyne:
6,10€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • ISBN 3800077403783

„Žaidimas Surink Monstriukus“ aprašymas

Dėmesio lavinimo žaidimas. 

Žaidimo komplektą sudaro: 

- žaidimo lenta; 

- 56 žaidimo kortelės; 

- 12 žaidimo figūrų; 

- instrukcija. 

Surink monstriukus“  – dinamiškas žaidimas, tinkantis vaikams nuo 5 metų ir suaugusiems. Žaidimas lavina gebėjimą susikoncentruoti, atmintį ir dėmesį. 

Žaidėjų skaičius: nuo 2 iki 4. 

Žaidimo tikslas – greičiau už kitus žaidimo lentoje pastebėti tris vienodus monstriukus. Žaidėjas, greičiausiai surinkęs daugiau taškų, tampa nugalėtoju! 

Žaidimo lenta. Žaidimą sudaro 56 monstriukų personažai (rūšys). Žaidimo lentoje pavaizduota po tris kiekvieno personažo monstriukus. Taigi, iš viso čia pateikti 168 monstriukai. Kai kurie monstriukai labai panašūs, todėl juos surasti sunku. 

Žaidimo kortelės. Kiekvienoje žaidimo kortelėje pavaizduotas monstriukas, kurį žaidimo lentoje reikia surasti tris kartus. Kiekviena žaidimo kortelė, priklausomai nuo sunkumo lygmens, įvertinta taškais. .

Žaidimo pradžia. Kiekvienas žaidėjas iš krūvos ištraukia vieną kortelę ir nugarėle  viršų pasideda prieš save. Tada visi žaidėjai vienu metu atverčia savo korteles. Kai tik visos kortelės atverčiamos, žaidėjai žaidimo lentoje pradeda ieškoti savojo monstriuko. Tačiau žaidėjai turi būti labai atidūs, kad rastų monstriukus, kurie tiksliai atitiktų kortelėje pavaizduotą monstriuką. Žaidėjas, lentoje radęs savo monstriuką, ant jo padeda savo žaidimo figūrą ir toliau ieško kitų dviejų monstriukų. Žaidėjas, pirmasis lentoje radęs visus savo tris monstriukus ir ant jų uždėjęs žaidimo figūras, garsiai apie praneša. Žaidimas sustabdomas. Tada visi žaidėjai kartu patikrina, ar užduotis įvykdyta teisingai. Jei ji atlikta teisingai, kortelė lieka pas žaidėją, o kortelės taškai įrašomi prie žaidėjo rezultato. Kitų žaidėjų kortelės anuliuojamos. Po to žaidėjai iš krūvos traukia kitas korteles ir tęsia žaidimą, laikydamiesi tų pačių taisyklių. 

Alternatyvios žaidimo taisyklės.

Žaidimo principas ir esmė nekinta: reikia surasti tris monstriukus, tačiau žaidėjai turi laikytis griežtai nustatyto laiko (1 minutė). Kai žaidėjai apverčia savo korteles atvaizdais į viršų, vienas žaidėjas laikrodžio ar mobiliojo telefono laikmačiu pradeda skaičiuoti laiką. Pasibaigus minutei žaidimas sustabdomas. Žaidėjas, kuris žaidimo lentoje teisingai padėjo daugiausia savo figūrėlių, tampa šio raundo nugalėtoju. Jei figūrėlių skaičius sutampa, raundo pergalė tarp tokių žaidėjų padalijama , t. y. per šį raundą kiekvienas žaidėjas išlaiko savo korteles.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti