Žaidimo kortelės Bebras 10+ – infor. mąst. ugd.

Žaidimo kortelės Bebras 10+ – infor. mąst. ugd.

Internetu:
9,41€
Knygyne:
9,90€

Apie

Bebro“ kortelės padės žaismingai susipažinti su informatinio mąstymo pagrindais, atrasti svarbiausius informatikos principus ir pastūmės į programavimo pasaulį. Informatinis mąstymas - ne vien informatikos pagrindas. Tai nepamainomas &scaron...
Leidykla: BEBRASLT

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 56
  • Leidykla BEBRASLT
  • ISBN 978609960244

Knygos „Žaidimo kortelės Bebras 10+ – infor. mąst. ugd.“ aprašymas

Žaidimo kortelės Bebras 10+ – infor. mąst. ugd.

Bebro“ kortelės padės žaismingai susipažinti su informatinio mąstymo pagrindais, atrasti svarbiausius informatikos principus ir pastūmės į programavimo pasaulį. Informatinis mąstymas - ne vien informatikos pagrindas. Tai nepamainomas šių dienų įgūdis, padedantis išspręsti sudėtingas problemas - teisingai suvokti uždavinio esmę, tirti informaciją ir kurti sprendimus.

Šio kortelių komplekto užduotys padės vaikams žaismingai atrasti informatinio mąstymo dėsnius ir juos teisingai pritaikyti. Net 42 žaidimo kortelės supažindins su svarbiausiomis informatikos sąvokomis, patrauks mokinių dėmesį ir leis išbandyti jėgas varžantis su bendraamžiais. Praplėskite vaikų akiratį ir suteikite galimybę išmokti naujų mąstymo įgūdžių su „Bebro“ žaidimo kortelėmis. Įtraukiančias užduotis sukūrė populiaraus tarptautinio, apdovanojimus pelniusio informatikos konkurso vaikams „Bebras“ organizatoriai. Kortelės pateikiamos su atsakymais ir išsamiais jų paaiškinimais. Tinka ir mokykloje, ir namuose.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai