Žaidimo kortelės Bebras - Task cards Bebras 13+ - ENG

9,41€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
9,90€
Leidykla: BEBRASLT
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 48
  • Leidykla BEBRASLT
  • ISBN 9786099602417

„Žaidimo kortelės Bebras - Task cards Bebras 13+ - ENG“ aprašymas

Žaidimo kortelės ALGORITMAI 13+ Anglų kalba

Informatinio mąstymo ugdymas 13-16 metų paaugliams

„Bebro“ kortelės padės žaismingai susipažinti su informatinio mąstymo pagrindais, atrasti svarbiausius informatikos principus ir pastūmės į programavimo pasaulį. Informatinis mąstymas - ne vien informatikos pagrindas. Tai nepamainomas šių dienų įgūdis, padedantis išspręsti sudėtingas problemas - teisingai suvokti uždavinio esmę, tirti informaciją ir kurti sprendimus.

Šios kortelės yra tikras iššūkis paaugliams, kurie jau susipažino su informatinio mąstymo pradmenimis. Algoritmavimo užduotys vyresniesiems padės giliau suprasti informatikos dėsnius, o galimybė žaidimo forma pasivaržyti su bendraminčiais paskatins toliau siekti žinių ir atrasti algoritmų grožį. Įtraukiančias užduotis sukūrė populiaraus tarptautinio, apdovanojimus pelniusio informatikos konkurso vaikams „Bebras“ organizatoriai. Kortelės su atsakymais ir jų išsamiais paaiškinimais. Tinka ir mokykloje, ir namuose.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti