Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Žaidimo kortelės Bebras - Task cards Bebras age 7+ ENG

Žaidimo kortelės Bebras - Task cards Bebras age 7+ ENG

Internetu:
9,41€
Knygyne:
9,90€

Apie

Žaidimo kortelės Bebras 7+ Anglų kalba//Playing cards BEBRAS 7+ Informatinio mąstymo ugdymas 7-10 metų vaikams „Bebro“ kortelės padės žaismingai susipažinti su informatinio mąstymo ...
Leidykla: BEBRASLT

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 54
  • Leidykla BEBRASLT
  • ISBN 9786099602424

„Žaidimo kortelės Bebras - Task cards Bebras age 7+ ENG“ aprašymas

Žaidimo kortelės Bebras 7+ Anglų kalba//Playing cards BEBRAS 7+

Informatinio mąstymo ugdymas 7-10 metų vaikams

„Bebro“ kortelės padės žaismingai susipažinti su informatinio mąstymo pagrindais, atrasti svarbiausius informatikos principus ir pastūmės į programavimo pasaulį. Informatinis mąstymas - ne vien informatikos pagrindas. Tai nepamainomas šių dienų įgūdis, padedantis išspręsti sudėtingas problemas - teisingai suvokti uždavinio esmę, tirti informaciją ir kurti sprendimus.

Šio kortelių komplekto užduotys supažindins su informatikos ir informatinio mąstymo pagrindais. Net 48 žaidimo kortelės padės atrasti svarbiausias informacinių technologijų sąvokas, patrauks vaikų dėmesį ir leis išbandyti jėgas varžantis su bendraamžiais. Įtraukiančias užduotis sukūrė populiaraus tarptautinio, apdovanojimus pelniusio informatikos konkurso vaikams „Bebras“ organizatoriai. Kortelės pateikiamos su atsakymais ir išsamiais jų paaiškinimais. Tinka ir mokykloje, ir namuose.

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai