Antrasis sąsiuvinis

3,09€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
3,25€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lucilijus
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 32
  • ISBN 9789955325093

„Antrasis sąsiuvinis“ aprašymas

„Antrasis sąsiuvinis“ skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų rašymo įgūdžiams lavinti. Tai leidinys, papildantis „Pirmąjį sąsiuvinį“ (2019).

Čia pateikiami rašto pavyzdžiai: nuo vertikalių ir horizontalių brūkšnelių iki formų, sudarytų iš apskritų ir tiesių linijų.

Pradėdami nuo linijų ir taškelių, kopijuodami pasikartojančius brūkšnelius, sekdami eilutes, vaikai įpras ir gebės atkartoti elementus bei ženklų seką; taip pat formuosis rašymo krypties suvokimas (iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią), ugdysis gebėjimas atlikti užduotį iki galo, lavės rankos ir pirštų judesiai, akies-rankos koordinacija, stiprės dėmesio koncentracija, atsiras domėjimasis rašymu.

„Antrasis sąsiuvinis“ yra tokio pat dydžio kaip ir pirmos klasės sąsiuvinis linijomis. Todėl vaikai pratinsis versti lapus, rašyti ženklus eilutėse, orientuotis lape ir sąsiuvinyje.

Šiame sąsiuvinyje galima įsivertinti savo pastangas. Puslapio paraštėse vaikai gali apvedžioti jiems tinkantį veiduką. Jeigu veikla patiko, apvedžioja šypsenėlę, jeigu sekėsi sunkiau – rimtą veiduką. Taip pat vaikai gali suasmeninti šį sąsiuvinį, paprašydami tėvų ar auklėtojų įrašyti viršelyje jų vardą.

Rekomenduojama rašyti ne daugiau kaip dešimt minučių per dieną.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti