Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Augu aš su dainele

6,94€
7,30€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lucilijus
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 40
  • ISBN 9790806000274

„Augu aš su dainele“ aprašymas

Muzikos garsai labai anksti ateina į mažo vaiko pasaulį. Jie maloniai nuteikia mažylį, kelia šypseną, skatina judesiais atkartoti skambančią muziką. Pagal savo galimybes vaikai, mėgdžiodami suaugusį, kartoja atskirus garsus, jų frazes, labiausiai įsimintinas melodijų slinktis.

Ir mažiems vaikams svarbu, kad jiems skirtos dainelės būtų skambios, nesudėtingos ritmine bei melodine išraiška, o literatūrinis tekstas atspindėtų gerai pažįstamą aplinką.

„Augu aš su dainele“ – šeštasis mano dainelių vaikams rinkinys. Čia rasite daineles mažiesiems atlikėjams ir klausytojams.

Muzikos mokytojai, dirbdami su ikimokyklinio amžiaus vaikais, nuolat ieško naujų kūrinėlių, kurie vaikams būtų patrauklūs, įdomūs, nuoširdžiai atliekami, suteiktų naujų malonių potyrių. Rinkinyje pateiktos dainelės žadina vaikų natūralų smalsumą domėtis supančia aplinka, pažinti ją, savo artimuosius ir save.

Mažieji daineles įsimena greičiau, kai jas atlieka kartu su judesiais. Rinkinyje esantys kūriniai patogūs vaikams ne tik dainuoti, bet ir šokti. Judesius diktuoja pats dainelių literatūrinis tekstas, apdainuojami gamtos reiškiniai, veikėjai ar jų atliekami veiksmai. Kiekvienas mokytojas, įvertinęs vaiko suvokimo bei atlikimo galimybes,  tinkamai parinks judesius ir sėkmingai juos pritaikys. Ikimokyklinukai geba eiti ar bėgti rateliu, ritmiškai ploti, trepsėti, linguoti, apsisukti apie save ir kt. Tikriausiai, lietų imituosime barbendami pirštukais į grindis ar stalą, vėją,  debesėlį – mojuodami aukštai iškeltomis rankomis, paukštį – mojuodami į šalis ištiestomis rankomis ir t. t.

Dainelių akompanimentai nesudėtingi, palaikantys melodiją, o įžangose, sėkmingai pritaikę vaikiškus muzikos instrumentus, visam kūriniui suteiksite naujų muzikinių spalvų.

Iš tiesų, augti su dainele linksmiau, šviesiau ir įdomiau. Tikiuosi, kad rinkinio daineles pamėgs ne tik mažieji dainorėliai, bet ir jų vyresnieji broliukai ir sesutės, o tėveliai džiaugsis gražia vaikų ir muzikos draugyste.

Muzikos mokytojai, dirbantys su ankstyvojo, ikimokyklinio ar priešmokyklinio amžiaus vaikais, turės galimybę atnaujinti kasdieninės veiklos bei šventinių renginių repertuarą. 

Patikėkit – ir aš kažkada buvau maža ir labai džiaugiuosi, kad galėjau augti su dainelėmis...

Linkiu visiems naujomis skambiomis melodijomis džiuginti savo vaikystę! Aukite kartu su dainele!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti