elakcija -30%
Baltijos valdovė.  Reginčiųjų ir Brailio raštu (su CD)

Baltijos valdovė. Reginčiųjų ir Brailio raštu (su CD)

Internetu:
39,13€
Sena kaina:
55,90€
Sutaupote:
16,77€

Apie

Sakmė „Baltijos valdovė“ savitai perpasakoja vieną populiariausią legendų apie jūrų deivės Jūratės ir žvejo Kastyčio meilę. Visi puikiai prisimena Maironio sukurtą baladę „Jūratė ir Kastytis“. Tačiau mažai kam žinoma, jog būta ir kitos šios legendos ...

Informacija

  • Metai 2016
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 26
  • Leidykla Verslas ar Menas
  • ISBN 978609956425

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Baltijos valdovė. Reginčiųjų ir Brailio raštu (su CD) “ aprašymas

Baltijos valdovė. Reginčiųjų ir Brailio raštu (su CD)

Sakmė „Baltijos valdovė“ savitai perpasakoja vieną populiariausią legendų apie jūrų deivės Jūratės ir žvejo Kastyčio meilę. Visi puikiai prisimena Maironio sukurtą baladę „Jūratė ir Kastytis“. Tačiau mažai kam žinoma, jog būta ir kitos šios legendos versijos. XIX amžiaus viduryje kraštotyrininkas ir literatas Liudvikas Adomas Jucevičius užrašė padavimą „Baltijos jūrų valdovė“. Daug kuo jos skiriasi, bet abiejuose ir meilė, ir gintarai pabaigos neturi. Tai - dar viena VšĮ „Verslas ar menas“ knyga, skirta ne tik regintiems, bet ir regos negalią turintiems vaikams: jos tekstas perteiktas reginčiųjų ir Brailio raštu, o iliustracijos papildytos iškiliomis, kad būtų suprantamos lytint. Didelis dėmesys čia skirtas iškiliųjų iliustracijų pateikimui. Pasitelkiant baltų simbolius sukurta meninė kompozicija atspindi teksto turinį.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai