Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Bebriukų metai

Bebriukų metai

Internetu:
10,36€
Knygyne:
10,90€
Apie
Selemonas Paltanavičius „Bebriukų metai“4–8 m. vaikamsBebriukas knygoje pasakoja apie savo nuostabią šeimą, kuri labai svarbi jo pasaulyje. Gamtininkas Selemonas Paltanavičius pasakoja, kaip bebriukai gyvena savo jaukio...
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 60
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090138304

„Bebriukų metai“ aprašymas

Selemonas Paltanavičius „Bebriukų metai“

4–8 m. vaikams

Bebriukas knygoje pasakoja apie savo nuostabią šeimą, kuri labai svarbi jo pasaulyje. Gamtininkas Selemonas Paltanavičius pasakoja, kaip bebriukai gyvena savo jaukioje trobelėje, kas yra jų kaimynai ir kaip atrodo jų aplinka, kaip ji keičiasi keičiantis metų laikams. Tai pažintinė knyga, kurioje rasite faktų, skaičių ir įdomybių apie bebriukus ir kitus girios gyventojus, tačiau parašyta ne tik gamtininko, bet ir talentingo pasakininko, todėl knyga įtrauks nuo pat pirmųjų puslapių.

„Bebriukų metai“

Skatina pažinti ir pamilti gamtą

•Supažindina su metų laikų kaita gamtoje

•Pateikiama faktų ir įdomybių apie bebriukus ir kitus upių bei miškų gyventojus

•Gausiai iliustruota meniškomis ir žaismingomis iliustracijomis

Ieškokite ir kitų serijos knygų: „Gandriuko metai“, „Voveriuko metai“ ir „Šuniuko metai kaime“

Selemonas Paltanavičius – garsus ir mylimas pasakų bei pažintinių knygų vaikams apie gamtą ir gyvūnus autorius. Už savo kūrybą jis yra apdovanotas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigta Vaikų literatūros premija, o jo knyga „Sniego žmogelių žiema“ apdovanota Prano Mašioto premija kaip geriausia 2019 m. knyga vaikams.

Visas šios serijos knygas iliustravo Reda Tomingas, kuri taip pat sukūrė nuostabius paveikslėlius poemai „Eglė žalčių karalienė“ bei Selemono Paltanavičiaus knygai „Tie namai namučiai“."

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai