BIOLOGO UŽ. XI–XII kl.. Homeostazė ir žmogaus sveikata

4,70€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
4,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Šviesa
Informacija
  • Metai 2013
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 9785430061722

„BIOLOGO UŽ. XI–XII kl.. Homeostazė ir žmogaus sveikata“ aprašymas

XI–XII klasės biologijos mokymosi komplekto dalis.

Biologo užrašai leidžiami prie kiekvieno komplekto vadovėlio:

Ląstelė – gyvybės pagrindas. Medžiagų apykaita ir pernaša

Homeostazė ir organizmo valdymas. Žmogaus sveikata

Organizmų požymių paveldėjimas ir genų technologijos

Ekologija. Evoliucija 

Užrašai iš esmės skiriasi nuo įprastų pratybų ir užduočių sąsiuvinių. Tai nauja ir šiuolaikiška mokymosi priemonė, glaudžiai siejama su vadovėlių medžiaga, brandos egzaminų užduočių struktūra ir šiuolaikišku požiūriu į mokymąsi.

Šie „Biologo užrašai" glaudžiai susieti su biologijos vadovėliu 11-12 klasei „Homeostazė ir organizmo valdymas. Žmogaus sveikata". Kaip ir pirmuose užrašuose prie vadovėlio „Ląstelė – gyvybės pagrindas. Medžiagų apykaita ir pernaša", taip ir šiuose pateikta daug naudingų klausimų ir užduočių, įdomios veiklos tiriamiesiems darbams atlikti, spręsti problemas ir analizuoti duomenis. Be to, mokiniai kartu galės pasitikrinti žinias ir gebėjimus, juos pritaikyti praktiškai, apibendrinti, įsivertinti.

Išlaikoma ta pati nauja leidinio struktūra – pirmiausia jie skiriami probleminiam mokymuisi ir tiriamajai veiklai, faktų rinkimui, analizei, išvadų formulavimui.

Didžiausias dėmesys – taikymo ir problemų sprendimo gebėjimams ugdytis, t. y. mokiniai savo gebėjimus gali parodyti ne tik įprastose (standartinėse), bet ir naujose situacijose, kai aplinkybės jiems nepažįstamos. Susidūrę su naujomis problemomis, mokiniai kelia hipotezes ir ieško jų sprendimo būdų. Spręsdami problemas ar bandydami patikrinti savarankiškai suformuluotas hipotezes, mokiniai galės pasitikrinti ir įsivertinti, kaip suprato biologinius procesus.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti