Bruknelė

20,32€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
23,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Žara
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 104
  • ISBN 9789986343967

Knygos „Bruknelė“ aprašymas

„Bruknelė“ – unikalus lietuvių literatūros kūrinys. Iki šiol nedaug grožinės literatūros autorių savo kūryboje rėmėsi mitologija. Martynas Vainilaitis – vienas iš tų, kurie ryžosi jos pagrindu sukurti stambų ir nepaprastai patrauklų kūrinį. Jam atiduoti aštuoneri kruopštaus darbo metai studijuojant lietuvių tautosaką, gilinantis į Jono Basanavičiaus, Vinco Krėvės, Norberto Vėliaus ir kitų specialistų mokslinius darbus, net į skandinavų mitologiją...

Tai tikra, lietuviška poezijos magija, kuri atvers visus nostalgiškus prisiminimus. Skambų rimą ir eiles čia jungia turtinga tautosaka, o nuostabios iliustracijos suteikia kūriniui patrauklumo, sustiprina ryšį su stebuklingu gamtos pasauliu ir mūsų tautiniu palikimu.

Vaizduodamas paslaptingą mitinių būtybių apgyvendintą pasaulį, kurdamas ryškius personažų charakterius, jų tarpusavio santykius, siužeto vingius, rašytojas bando atskleisti meilės ir ištikimybės išbandymo temą.

M. Vainilaičio mitologinė pasaka „Bruknelė“ – išskirtinis kūrinys meilės tema visoje mūsų vaikų literatūroje. Tai knyga, kuri privalo atsidurti kiekvieno vaiko rankose.

Knygos dailininkas – prof. Bronius Leonavičius. Naujas „Bruknelės“ leidimas skiriamas autoriaus ir dailininko 90-mečiams.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti