BTZ Interaktyvus skaitmeninis gyvūnėlis BITZEE

43,35€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
51,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BITZEE
Informacija
  • ISBN 0000098849108

„BTZ Interaktyvus skaitmeninis gyvūnėlis BITZEE“ aprašymas

Interaktyvus skaitmeninis gyvūnėlis BITZEE

Pristatome Bitzee: skaitmeninį augintinį, kurį galite liesti ir jausti. Interaktyvūs „Bitzee“ augintiniai reaguoja į braukimus, pakreipimus, drebėjimus ir prisilietimus garsais ir reakcijomis. Kiekvienas Bitzee auga kaip kūdikis. Kaip ir tikriems augintiniams, virtualiems „Bitzee“ augintiniams reikia meilės ir priežiūros, kad jie augtų. Kuo daugiau žaisite, tuo daugiau augintinių galėsite auginti. Maitinkite juos, žaiskite su jais, sūpuokite, migdykite, sutvarkykite juos ir mylėkite. Stebėkite, kaip jie auga nuo kūdikio iki suaugusio Super Bitzee.

Skaitmeninis gyvūnėlis, kurį galite paliesti: „Bitzee“ yra ne tik 2D ekranas; tai virtualus augintinis, kurį tikrai galite liesti ir jausti. Kiekvienas Bitzee žaislinis augintinis reaguoja į jūsų perbraukimą, pakrypimus ir prisilietimus.

15 gyvūnėlių viename žaisle: kuo daugiau žaisite, tuo daugiau Bitzee augintinių atrakinsite. Naudokite skanėstus, kad pritrauktumėte naują Bitzee augintinį. Surinkite visus 15 interaktyvių gyvūnų, tokių kaip katė, zuikis, vienaragis ir kt.

Daug būdų žaisti: Kai suaugusieji Bitzee skaitmeniniai augintiniai tampa Super Bitzee, atraskite keistų staigmenų, pavyzdžiui, linksmų drabužių ir unikalių vaikiškų žaidimų, kuriuos galėsite žaisti su draugais.

Rinkinyje: 1 „Bitzee“ žailas, naudojimo vadovas, instrukcijų lapas, 3 AA baterijos. 

Reikalingos baterijos: 3 x AA (yra komplekte).

Įspėjimas: šis žaislas skleidžia blyksnius, kurie jautriems asmenims gali sukelti epilepsiją.

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Smulkios dalys - pavojus užspringti.  Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Prarijus tokio tipo bateriją, per mažiau nei dvi valandas ji gali paveikti vidaus organus chemikalais ar net mirtį. Prarijus bateriją - skubiai kreipkitės į medikus. Išimtas iš žaislo baterijas nedelsdami pašalinkite. Tiek naujas, tiek naudotas baterijas laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei įtariate, kad baterija buvo nuryta arba kad ji kitaip pateko į organizmą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.  Neišmeskite kartu su komunalinėmis atliekomis dėl žalingo poveikio aplinkai ir žmonių sveikatai.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti